11 березня 2025 року в м. Сколе відбувся випуск 12 студентів місіонерської школи «Голос надії». Урочисте богослужіння відвідало керівництво місії «Голос надії» з Луцька — директор Микола Синюк, його заступники Віталій Оніщук та Євген Мельничук.
5-6 березня 2025 року в Олександрії на Рівненщині відбулося засідання Комітету УЦХВЄ. Зокрема, служителі обговорили потребу трансформації світогляду церкви щодо місії та благовістя, а також інструменти, що можуть допомогти лідерам церков.
16 лютого 2025 року в с. Воєгоща Камінь-Каширського району відбулося святкове зібрання з нагоди посвяти дому молитви. На урочистість прибули гості із сусідніх церков, представники влади та священнослужителі.
24 лютого 2025 року, в день третьої річниці повномасштабного вторгнення РФ, мільйони людей, як в Україні, так і поза її межами, об’єдналися в молитві про закінчення кровопролитної війни та встановлення справедливого миру.
25 лютого 2025 року в офісі «Голосу надії» (м. Луцьк) відбулася розширена рада місії, яка зібрала відповідальних за служіння з різних регіонів України. Місіонери обмінялися інформацією про служіння на місцях та обговорили організаційні питання.
5 лютого 2025 року в Києві пройшла нарада представників трьох департаментів УЦХВЄ — місій, благовістя та соціального служіння. Вони зібралися для підготовки до ІІ стратегічної конференції, що зосереджуватиметься на розвитку зовнішньої і внутрішньої місії.
29 грудня 2024 року відбулося відкриття дому молитви в Житомирі. Цей будинок Житомирське обласне об’єднання УЦХВЄ на чолі зі старшим пресвітером та співпрацівником «Голосу надії» Іваном Фещенком придбало 7 червня 2023 року.
28 грудня 2025 року в домі молитви церкви «Ковчег» м. Ковель відбулася 36 звітна конференція служителів ВОО УЦХВЄ. Її учасниками стали понад 225 пресвітерів та дияконів обласного об’єднання. Конференція мала гасло: «Мир Божий нехай береже серця ваші».
26 грудня 2024 року Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України, якою дозволив бронювання священнослужителів та відніс релігійні організації до критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.
Президент Володимир Зеленський взяв участь у першому військовому молитовному сніданку, що відбувся в Києві 6 грудня 2024 року. Долучилися також військове керівництво, військовослужбовці, військові капелани, представники церков і релігійних організацій.