Зустріч центрів реабілітації

01.03.2021
0
17

Добігла кінця зима — нелегкий це час для всіх людей, а особливо в Україні. Стільки болю і біди — війна, економічна криза, хвороби... Усе більше і більше людей опиняються в складних життєвих обставинах. Слава Богу за Його церкву, яка не проходить повз тих, хто потребує допомоги.

Я відповідальний за служіння реабілітації, яке стало порятунком для багатьох людей. Реабілітаційні центри багато кого врятували від фізичної смерті. А особливо важливо і цінно — що люди знаходять там Бога. Я відповідаю також за соціальне служіння в області, тож у січні ми зібрали разом 5 центрів реабілітації Полтавщини і провели служіння подяки Богу. Було багато свідчень братів — як вони гинули в гріхах і злочинах, але завдяки Божій любові і служінню реабілітації знайшли спасіння. Ми плакали і раділи, це чудо — бачити настільки змінене життя людей!

У церкві теж додалося служінь. Оскільки під час карантину ми не могли збиратися всі разом, то довелося розділитися на три потоки — навантаження стало більшим. Крім того — служіння в помісних церквах по селах області.

У міру можливості і дозволів, які маємо, проводимо євангелізації, допомагаємо людям, які мають у цьому потребу.

Нещодавно брати запропонували мені ще одне служіння. Недалеко від нашого реабцентру в сусідньому селі є дім молитви, де багато років проходять богослужіння. Але останнім часом з різних причин призупинилося. Село велике, будемо проводити євангелізації, відновлювати служіння в церкві.

Сергій Осадчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати