Зміни починаються з нас

30.06.2019
0
346

Час летить, вже майже закінчився перший місяць літа... Із самої весни у нас йде активна робота по відновленню, відбудовуванню великого залу дому молитви на місці колишнього складського приміщення при нашій церкві. У міру фінансової можливості прикладаємо максимум зусиль, щоб встигнути зробити до холодного сезону основну частину зовнішніх робіт.

Слава Богу за служіння реабілітації при церкві, за братів, які вирішили змінити свої життя з Богом. Вони також допомагають в будівництві — разом із тим вчаться працювати своїми руками, набувають нових навичок, відчувають себе потрібними і корисними, що важливо на шляху до відновлення і соціалізації. На даний момент на Центрі реінтеграції та адаптації знаходиться вісім осіб, троє з яких виявили бажання в липні прийняти водне хрещення.

З 10 до 15 червня проводили дитячий табір «Пенуїл». Цього року понад сімдесят дітей з різних міст і селищ Луганської області провели час в спілкуванні, в оздоровчому відпочинку і, що найважливіше, в Божій присутності. Працювали більше двадцяти наставників, а церква молилася весь цей час за дітей. І в кінці були молитви покаяння, сповіді, щирі зізнання і зміни в дітях. Молимося, щоб Бог давав мудрих вчителів цим дітям у їхньому житті. Діти — наші майбутні служителі, церква. Якщо не інвестувати сили, час і молитви в них зараз, то дуже багато втратимо. Завдяки проекту «Сумка самарянина» кожна дитина отримала в кінці прекрасний подарунок, зібраний з любов'ю. Стільки емоцій, стільки дитячих посмішок! Це служіння того варте, незважаючи на фізичну втому.

Домашні групи проходять у нас у звичному режимі. Через щільний графік служінь, будівництва, поки що не виїжджали у двори будинків з євангелізацією за прикладом минулого року. Але плануємо.

Щочетверга продовжуємо їздити в Нову Астрахань проводити домашню групу, і щонеділі — на богослужіння. На свято Трійці приїжджали туди з нашою групою. На цьому тижні має укладатися договір з придбання приміщення під дім молитви. Церква радіє — тепер буде можливість збиратися у своєму «куточку». Продовжуємо молитися за служителів, які могли б жити і служити в цьому селищі.

Раз на тиждень-два виходимо на центральний ринок Сєверодонецька роздавати християнську літературу.

Цього тижня спільно з іншими церквами Луганської області знову маємо можливість взяти участь у Всеукраїнському молитовному марафоні за реформацію України і українців. Зміни в суспільстві починаються з кожного з нас, і для церкви дуже важливо брати участь в такому заході.

У кінці травня відбувся випуск в семінарії «Благодать та Істина». Я захистив дипломну роботу і отримав диплом бакалавра. З вересня планую вступати на магістратуру.

Володимир Бахмет, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати