Взуття для дітей

31.01.2019
0
487

До холодів ми допомагали в будівництві дому молитви в Приморську. Потім поїздки довелось припинити, оскільки додалося багато інших справ.

У нашому населеному пункті тільки ми удвох із дружиною — місіонери, а в церкві всі люди старшого віку. Тому мені потрібно їздити опалювати дім молитви. У вівторок, п’ятницю та із суботи на неділю приходиться гріти цілу ніч і проводити вранці служіння. Але це гарний час для єднання з Богом в молитві і підготовки до служіння.

У грудні мали спілкування з братами із Тернопільщини, які вирішили допомогти малозабезпеченим людям гарним новим шкіряним взуттям, яке вони самі виготовляють. Ми знайшли сім’ї, які справді мають потребу, і узяли розміри. Організували євангелізаційне служіння, куди запросили батьків з дітьми. У програмі був спів, молитви та проповідь Доброї Новини. У кінці для всіх дітей роздали зимове взуття, дитячі Євангелії та солодощі. Батьки були дуже вдячні. Одна мама із тринадцятирічним сином, до цього часу відвідують богослужіння. Вона виявила бажання прийняти водне хрещення.

Також нашою церквою були закуплені продуктові пакети, щоб допомогти багатодітним сім’ям, та тим хто має потребу. Через цю справу ми мали можливість спілкуватися із батьками та дітьми, проповідувати Євангеліє.

Крім того, роздали у двох селах газети «Голос надії», ходили двічі за три місяці. Люди з радістю брали — і не тільки газети, але й диски із піснями гурту «Благовісник» (смт Вишнівець Тернопільської області).

Власне на різдвяні свята до нас приїхала молодь із м. Рівне, з Волині тощо. Разом з ними ми до Різдва та на Різдво ходили від хати до хати благовістили через різдвяні пісні. Скрізь, де нас приймали, дарували різдвяний випуск газети «Голос Надії», календар та диск із різдвяними піснями, які попередньо замовили. Люди були дуже вдячні та зворушені співом. Виходить, тільки з часу нашого приїзду різдвяні пісні почали лунати в селі. Як і минулого року, були люди, які ображалися, що до них не зайшли. Але ми пояснили, що не маємо можливості всіх обійти, але запрошуємо в дім молитви.

Співали і в сільській раді, і на підприємствах. Приємно було бачити, як люди в поспіху залишають роботу, щоб послухати спів та Добру Звістку.

Петро Приходько, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати