Вперед до висот!

30.01.2018
0
602

Ми продовжуємо працювати в селі Комарицькому та навколишніх селах. Щоденно збираємось на молитовні зібрання: просимо Бога за мир у нашому краї, за пробудження у нашій місцевості, за спасіння рідних та близьких.

Продовжуємо співпрацювати з інтернатом для дітей з інвалідністю в селищі Улянівка. Керівництво закладу запрошує нас на свята, що проходять в інтернаті, дають можливість звернутися до дітей із промовою. Періодично проводяться загальні біблійні уроки для дітей. Цього року, як і минулого, директор запросила нас провести літній оздоровчий табір для вихованців. Табір проводили разом із молоддю з міста Нововолинська. Він продовжувався протягом 6 днів. Темою табору був заклик «Вперед до висот». Кожного дня проводився біблійний урок,  який, одночасно, був сходинкою і вказівкою для підйому до Бога і  виконання Його заповідей.

І керівництво, і вихованці були дуже задоволені проведеною роботою; охоче підтримували, допомагали чим могли. Особливо раді були діти. В інтернаті багато неблагополучних дітей із покаліченими долями. Ми бачили, як Слово Боже торкалось їхніх сердець, на очах з’являлись сльози. В останній день діти плакали, прощаючись із нами. Працівники закладу наголосили, що побачили позитивні зміни навіть в тих вихованцях, на яких вони самі мало можуть вплинути. Вихователі сказали нам, що хоча вони також навчають добру, але їхні слова не мають такого впливу на вихованців як «Слово Боже з уст тих, які Йому служать». Ми молимось за цих дітей і просимо вас підтримати нас у молитвах за них.

Сумська область

Наприкінці літа у селі Комарицьке також був проведений християнський дитячий табір за участю молоді з Волині та США. Табір відвідувало 50 дітей (найбільша кількість дітей за всі роки) із 4-х сіл: Комарицьке, Товста, Тучне і Олександрівка. Табір проходив протягом 5-ти днів. Практично всі діти були із неоцерковлених сімей. Взагалі, християнський дитячий табір у нас в Комарицькому проводиться вже 8 років. І цього року знову було відчутне Боже благословіння. В першій половині дня проводився урок по Біблії, матеріал якого закріплювався протягом усього дня в різних видах діяльності (іграх, відпочинку і, навіть, просто у спілкуванні). Діти, що відвідували табір, із задоволенням слухали Божі істини, охоче співали пісні і приймали активну участь у всій програмі. Батьки дуже радо приводили у табір навіть маленьких дітей. В останній день діти жалкували, що так швидко проминув час. На заключному богослужінні були також присутні деякі батьки, бабусі, дідусі, які уважно прислухалися і спостерігали за тим, чого навчали їхніх дітей. Молимось, щоб посіяне слово Боже в дитячих серцях і серцях дорослих проросло і свого часу принесло плоди.

Ще одним напрямком нашого служіння є відвідування одиноких і хворих людей. Вони дуже раді, коли до них приходить хтось із добрим словом. Ці люди знаходяться у такому стані, що більш охоче, ніж інші слухають і сприймають вістку про спасіння. Останнім часом ми почали відвідувати одну жіночку із сусіднього села Товста. Звати її Тетяна. Вона живе сама (чоловік помер, а дітей немає) і дуже часто хворіє. Жінка читає Біблію і шукає Бога.

Сумська область

В середині жовтня ми провели у нашому селі Свято Подяки Богові за врожай. Було багато гостей із Комарицького і Товстої.

Перед Новим роком до нас завітали гості із Рівненської області. Ми провели благодійну акцію для малозабезпечених сімей, одиноких людей та сиріт. Також — побували на Новому році в інтернаті селища Улянівка.

Проминули Різдвяні свята. Як і кожного року, так і в ці святкові дні з Божою допомогою за участю молоді з Волині провели євангелізаційне служіння у селі Комарицькому. Протягом святкових днів обійшли села Товста, Улянівка, Олександрівка, Супрунівка, Лідине, Садове і Бакша з благою звісткою про народження Божого Сина — Ісуса Христа.

Сергій Скулінець, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати