Волейбол з молоддю

31.12.2020
0
73

Богослужіння продовжуємо проводити на квартирі. Роздаємо літературу на ринку та просто на вулицях. Відвідуємо людей, які не можуть приходити.

Літо було обмежене щодо дитячих зустрічей, але ми використали інший метод — волейбол з підлітками, молоддю. У парку біля Дніпра чіпляли волейбольну сітку, брали м’яч — знайомилися, спілкувалися. Практикували такі зустрічі до холодів. Тепер, коли зустрічаємося в місті — ми вже не чужі.

Недавно одна дівчина-підліток прийшла до мене в гості. Ми знайомі, ще з того часу, коли їздили в с. Литвинець проводити дитячі зустрічі. Вона була ще зовсім маленька. Під час спілкування дівчинка стала розпитувати про загробне життя. Мене приємно вразило, що давно посіяне Слово змушує задумуватись і шукати відповіді. Вона розказувала про свої переживання, з чим бореться. Хочеться бути допомогою для таких молодих людей.

У жовтні їздила на Свято подяки у дві церкви на Черкащині, де служать друзі. На два дні приїжджала молодь з Луцька — роздавали в місті газети, спілкувалися з людьми, співали на ринку.

Розпочали зустрічі з 3-5 людьми, які мають інвалідність. Запрошувала їх до себе в гості. Мали вже 5 таких зустрічей. Спілкувалися на біблійні теми, займалися рукоділлям, чаювали.

Слава Богу, у нас розпочалося будівництво. Уже кілька команд братів приїздили допомагати. Звели стіни, роблять дах. Я служу на кухні в цей час, буває сестри-подруги на допомогу приїжджають.

Також долучилася до проповіді Євангелія в Черкасах на ринках. Якось підійшла одна дівчина-фотограф. Узяла Євангелію і запитала: «Чому ви це робите?» Отримавши відповідь, подякувала і побажала усього доброго. Хоча під час цього служіння можна різне почути…

Приєдналася до християнської організації «СV Outreach» для інтернет-благовістя. Веду спілкування через соцмережі з людьми, які мають запитання, проблеми. Дехто пише анонімно те, чого ніколи не сказали б віч-на-віч.

Зробила новий банер на балкон із уривком з Біблії: «Бог з неба поглядає на людських синів, щоб побачити, чи є розумний, що Бога шукає» (Пс.53:3).

Прошу молитися за мене і нашу працю.

Валентина Готь, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати