Волейбол з молоддю

31.12.2020
0
117

Богослужіння продовжуємо проводити на квартирі. Роздаємо літературу на ринку та просто на вулицях. Відвідуємо людей, які не можуть приходити.

Літо було обмежене щодо дитячих зустрічей, але ми використали інший метод — волейбол з підлітками, молоддю. У парку біля Дніпра чіпляли волейбольну сітку, брали м’яч — знайомилися, спілкувалися. Практикували такі зустрічі до холодів. Тепер, коли зустрічаємося в місті — ми вже не чужі.

Недавно одна дівчина-підліток прийшла до мене в гості. Ми знайомі, ще з того часу, коли їздили в с. Литвинець проводити дитячі зустрічі. Вона була ще зовсім маленька. Під час спілкування дівчинка стала розпитувати про загробне життя. Мене приємно вразило, що давно посіяне Слово змушує задумуватись і шукати відповіді. Вона розказувала про свої переживання, з чим бореться. Хочеться бути допомогою для таких молодих людей.

У жовтні їздила на Свято подяки у дві церкви на Черкащині, де служать друзі. На два дні приїжджала молодь з Луцька — роздавали в місті газети, спілкувалися з людьми, співали на ринку.

Розпочали зустрічі з 3-5 людьми, які мають інвалідність. Запрошувала їх до себе в гості. Мали вже 5 таких зустрічей. Спілкувалися на біблійні теми, займалися рукоділлям, чаювали.

Слава Богу, у нас розпочалося будівництво. Уже кілька команд братів приїздили допомагати. Звели стіни, роблять дах. Я служу на кухні в цей час, буває сестри-подруги на допомогу приїжджають.

Також долучилася до проповіді Євангелія в Черкасах на ринках. Якось підійшла одна дівчина-фотограф. Узяла Євангелію і запитала: «Чому ви це робите?» Отримавши відповідь, подякувала і побажала усього доброго. Хоча під час цього служіння можна різне почути…

Приєдналася до християнської організації «СV Outreach» для інтернет-благовістя. Веду спілкування через соцмережі з людьми, які мають запитання, проблеми. Дехто пише анонімно те, чого ніколи не сказали б віч-на-віч.

Зробила новий банер на балкон із уривком з Біблії: «Бог з неба поглядає на людських синів, щоб побачити, чи є розумний, що Бога шукає» (Пс.53:3).

Прошу молитися за мене і нашу працю.

Валентина Готь, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати