Виснажені, але щасливі

23.08.2019
0
281

В червні ми  мали переживання, якраз коли готувалися до таборів, стався інсульт в мого тата, і дуже швидко він відійшов у вічність. Це було дуже неочікувано… Втрата внесла корективи в наше життя та служіння. Особливо переживаємо за маму, в неї дуже погане здоров’я, намагаємося всіляко її підтримувати.

Продовжуємо служити в Солоному та навколишніх селах.

20 квітня мали зустріч місіонерів Дніпропетровщини, нас навідало керівництво місії «Голос надії». Місіонери ділилися своїми успіхами та труднощами, дякували Богові за пройдений шлях та служіння. А 21 квітня мене рукопоклали на пресвітерське служіння в церкві «Благодать» смт Солоне.

У травні ми активно готувалися до початку роботи дитячого клубу, який незабаром розпочав свою роботу. У перший день заняття відвідали близько 50 дітей. Наразі ми маємо 5 груп, які відвідують заняття у різні дні тижня. Щотижня клуб відвідує близько 40 дітей. Тут вони чують Боже Слово, вчаться молитися, для кожної вікової категорії є цікавий гурток. Діти із задоволенням відвідують клуб, та приводять своїх батьків. Робота в гуртках дає можливість спілкуватися індивідуально з кожною дитиною, знати її переживання та підтримати в разі потреби.

У червні командою з церкви ми мали можливість працювати з дітьми на пришкільному таборі. Нас запросив директор школи.

В липні з допомогою молоді з с. Тріскині (Рівненщина), провели два табори для дітей. Перший був в с. Башмачка. Був ряд обставин, які ставили проведення табору під питання, але Господь допоміг все вирішити. 80 дітей, мами, бабусі слухали Боже Слово та мали гарний відпочинок. Другий табір пройшов в Солоному на території нашого дитячого клубу «Перлина», його відвідали приблизно стільки ж дітей.

Табори — це час коли всі виснажені, але щасливі, що змогли послужити і бути корисними для Божого Царства.

31 серпня будемо мати водне хрещення, поки що готується до хрещення одна сестра.

Володимир Герасимчук, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати