Весна у Приморську

31.05.2019
0
551

Взимку ми з місіонерами відвідали декілька церков, були вдома в батьків. Коли повернулися в Приморськ, на наступний день приїхала бригада робити дах. Після цього мав трохи вільного часу, то ходив проводити уроки у школах про булінг.

Нещодавно ми познайомитись з однією сім’єю. Чоловік був хворий, то трохи їм допомагали фінансами, транспортом. Але він не вижив. Зараз його дружина страждає і тому стараємося допомогти їй пройти цю скорботу.

Також з місіонерами робили прибирання при в’їзді у місто.

Зараз у нас вже тепло і красиво, цвітуть тюльпани, на вулиці можна побачити багато людей, які наводять лад біля будинків, скупляються до свят, гуляють у парках і серверах, дитячих майданчиках із своїми дітьми і внуками.

Роздавали привітальні листівки, запрошуючи на пасхальне служіння людей, роздавали газети. А взагалі у нас немає тепер багато вільного часу, щоб просто вийти в місто, оскільки багато різних справ.

Уже більше ніж пів року будуємо дім молитви, накрили металочерепицею, встановили вікна і двері, потрібно зараз робити перегородки на другому поверсі, щоб могли приїхати електрики встановлювати проводку. Коли працює бригада, то практично всі задіяні на будівництві, сестри готують їсти і уроки для недільних шкіл. Тому встигаємо робити те, що найважливіше.

Зараз в нашому районі діє чотири недільні школи — там, де провели дитячі табори: в Приморську (у п'ятницю), в Новоолексіївці (в четвер), в Єлизаветівці (в суботу) і в Банівці (в суботу). Також у четвер на проходить підліткове у Приморську, а в п'ятницю — молодіжне спілкування. В неділю проводимо загальне служіння, на яке приходять дорослі, підлітки, молодь і навіть діти. Всі ці служіння проводимо у християнському центрі, який орендуємо.

Готуємося до пасхального служіння, запрошуємо людей і роздаємо пасхальний випуск газети «Голос надії».

Плануємо проводити табори там, де діють недільні школи, а також починати в інших селах. В Єлизаветівку плануємо запросити Мобільну клініку — для безкоштовний медичного огляду жителів села.

Юрій Яковчук, Запорізька область, уривок з листа

 

Ще в кінці січня ми мали місіонерську поїздку на Західну Україну. Їздили по церквах наших місіонерів і не тільки. Приєдналися друзі, які приїжджали до нас на Різдво, їздили разом з ними. Були у рівненських церквах — Білій Криниці, в Корчині, Жолудську і Познані. З понеділка я була на навчанні. Наступні вихідні, відвідали церкви Волині — Мочулки, Ковель, Стобихівку, а також Берестівку Рівенської області. Ціль поїздки була: відвідати наші церкви, розповісти про місіонерську працю і закликати людей до служіння.

Після сесії я відразу приїхала назад у Приморськ. У Приморську розпочали вже недільну школу, приходять більше 20 дітей. Також проводимо у місті дитяче, підліткове, молодіжне і зібрання для дорослих. Слава Богу, що Він дає можливості, кошти, мудрість і знання, що дає бажання людям приходити. Без Його допомоги ми б нічого не змогли.

Також і в селі Новоолексіївка розпочали недільну школу. Директор школи дозволила нам проводити зустрічі в актовій залі. О дванадцятій годині в четвер нам дають 45 хв.

Може пам’ятаєте, я в кінці минулого літа просила молитися, щоб розпочати недільну школу в кожному селі, де проводили табір? Дякую, за ваші молитви! Зараз маємо можливість в кожному із тих сіл проводити зустрічі із дітьми раз на тиждень. Я провожу недільну школу в Бердянську, Єлизаветівці, Новоолексіївці, а також в Приморську інколи.

Будівництво дому молитви продовжується! Приїжджали брати із Рокитного і зробили дах, також вже поставили вікна і двері.

Роздавали по Приморську газети «Голос Надії» і пасхальні листівки. Запрошували людей на пасхальне зібрання. Також мали змогу поспілкуватись з людьми.

Їздили роздавати Євангелії в село Єлисеївка. Це село особливо нам запам’яталось, адже не було жодної хати, де з нами не хотіли спілкуватися. Багато говорили з людьми, вони були дуже відкриті. Їздимо до дідуся в селі Коларівка, спілкуємось з його родичами. В Єлизаветівці є бабуся, яку ми часто навідуємо.

Влітку хочемо в Приморському районі провести 6 дитячих таборів. Віримо, що Бог буде в цьому допомагати, але потребуємо ваших молитов. Також просимо, щоб молились за будівництво дому молитви.

Марійка Баришнікова, Запорізька область, уривок з листа

 

Ми й далі проводимо недільну школу у с. Банівка, щосуботи приходить від 20 до 30 дітей. Вони пройшли навчання із 12 уроків, після якого був випускний, запрошували батьків. У програмі випускного були задіяні діти і батьки. Спочатку виступали діти, розказували золоті вірші, співали пісні. Потім було повторення знань, різні конкурси для дітей і батьків. Потім вручали дітям атестати, дарували Біблії, дитячу літературу і подарунки. Потім співали місіонери, ми з дружиною сказали заключну промову. Батькам дуже сподобалось. Ми продовжуємо проводити там дитячі зустрічі.

Продовжуємо будувати дім молитви у Приморську. Дякуємо Богу за фінанси, за робочі руки. Ми повністю зробили дах, вставили вікна та двері. Розпочинаємо внутрішні роботи.

Проходимо села і місто Бердянськ де даруємо людям газети і пасхальні листівки із запрошенням на святкове служіння. Дружина відвідує стареньку сестру, носить їсти, пере, прибирає в домі.

Місяць тому їздили до батьків, де гарно провели час, церква організувала з’їзд усіх місіонерів із с. Кідри. Разом провели служіння і гарно провели час. Уже більше 20 місіонерів із нашого села служать по різних областях України і за її межами. Із кожним роком все більше молоді виявляє бажання проповідувати Боже Слово.

Ярослав Богдан, Запорізька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати