Велосипедна мандрівка

30.11.2017
0
743

Осінній сезон розпочався з того, що я з групою хлопців-підлітків успішно здійснив вело-поїздку на відстань близько 100 км. Поїздка була організована за проханням цих молодих людей здійснити таку очікувану для них мандрівку. Варто зазначити, що після цієї поїздки відвідуваність молодіжних служінь з боку тих хлопців зросла. Для них це була їхня ідея, яку вони втілили у рамках Церкви.

Але осінні поїздки цим не закінчились, тому що одразу після того прозпочалось Всеукраїнське святкування і різноманітні заходи у нас на місця, які ми могли організувати з приводу 500-річчя Реформації в Україні. Під час цих святкових заходів ми змогли зробити багато Євангелізаційних служінь по селах і містах нашої області, було розповсюджено багато християнської літератури, зокрема Нових завітів, християнських газет, закликів до молитви і покаяння. В результаті багато людей почуло Добру Євангельську вістку.

Велосипедна мандрівка. Львівська область

А у Жидачеві ми продовжуємо проводити щотижневі служіння, які відвідує близько 20 людей. Час від часу ми підремонтовуємо приміщення, облагороджуємо територію. Однак молимось про те, щоб Господь допоміг з окремою земельною ділянкою і будівництвом Дому Молитви.

Молодь вже бере участь у служінні, зокрема співом. Загально-церковний спів (за який відповідальність була на мені), я вже повністю передав одній сестрі, яка має хороші музичні задатки і прекрасно справляється із цим служінням. Як близьку перспективу розглядаємо служіння недільної шкілки, однак поки ще нас затримує питання обмеженості приміщення.

А нещодавно ми вирішили спробувати нову для нас форму служіння – нічну молодіжну молитву. Я запросив молодь із сусідніх церков, ми організували спільну вечерю. На молитву запросили служителя Сколівської церкви Петра Височанського і служителя Жидачівської церкви Онисіва Івана. Від 22:00 ми розпочали служіння, на якому головна увага була зосереджена на молитві. Близько 5 годин молодь перебувала у молитовному стані. Опісля ще дехто з братів коротко поділився словом і ми ще помолились за особливі особисті потреби. Маю надію, що для молоді воно було корисне, а тому і надалі хочу продовжувати організацію цих служінь.

 

Велосипедна мандрівка. Львівська область

Щодо роздачі газет і вуличної євангелізації, то зараз значно частіше до мене звертаються молоді брати з бажанням допомогти привезти газети з Івано-Франківська, і значно частіше сестри висловлюють своє бажання йти на євангелізацію з цими газетами.

Прошу також згадувати про це служіння в молитві, тому що без Божого керівництва весь цей рух не дасть бажаного результату і не буде приносити плодів для Царства Божого! Будьте благословенні!

Андрій Сидоров, Львівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати