Великий прорив

28.02.2020
0
115

Цей час був дуже насиченим і плідним. Під час зимових канікул з’явилася можливість зустрічатися частіше і ми змогли втілити заплановане. На одній із зустрічей я запропонувала дітям за вивчені біблійні вірші отримувати бали і врешті виграти приємні бонуси. Ми давно хотіли відвезти дітей в місто у величезний ігровий комплекс «Флай Кідс». Так і зробили з п’ятьма переможцями. Щастю дітей не було меж, їхні очі розбігалися від масштабу дійства. Вдосталь набігалися, посмакували піцою та солодощами.

Провели невелике свято в школі. Одна із сусідніх церков поділилася з нами солодкими подарунками, і ми запропонували директору роздати їх дітям. Вона погодилася і зібрала 82 дитини. Ми, звичайно, прийшли не тільки з подарунками, а й із різдвяним мультфільмом і з розповіддю про Ісуса Христа. Це великий прорив, тому що довгий час було тільки негативне ставлення, навіть не віталися з нами.

Ми вперше писали про 11-річну Сашу більше року тому. Це одна з тих дітей, яка з нами практично з перших днів нашого приїзду в Райгородок. Вона одна завжди приходить на дитяче богослужіння з Біблією, у неї навіть є зошит, де записує власні думки і щось почуте від нас. Дівчинка непосидюча, але зате відкрита до корректування. Вона сала великим помічником, вона вірна і на неї можна покластися. Саша молиться і шукає Бога, їй цікава духовна частина занять. Використовує будь-яку вільну хвилину, щоб прибігти і побути у нас, чимось допомогти. Дівчинка часто буває у нас в гостях з ночівлею і це зближує ще більше.

Продовжуємо проводити недільні богослужіння. Розвиваємо клуб для молодих жінок. Одна з них — має троє дітей від різних чоловіків. Коли була вагітна третьою, черговий молодий чоловік її покинув. Доля непроста… Жінка відчуває себе знедоленою, нікому не потрібною. Ми піклуємося про її родину наскільки можемо. У неї ще й мама хвора на рак, і молодший брат із порушенням психіки.  

Є у нас молитовна потреба: хочуть закрити школу і дитсадок, через низьку пожежну безпеку, а ресурсів, щоб це виправити немає.

Володимир Зіньков, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати