Велике благословення

01.10.2019
0
263

У Дніпропетровській області я займаюся дитячим і підлітковим служінням і відповідаю за цей відділ у своєму регіоні.

У травні я взяла участь у конференції для табірних працівників. А в Дніпропетровській області проводила семінари для майбутніх учасників цього служіння. Ці зустрічі для багатьох молодих людей стали поштовхом служити в таборах і займатися благовістям.

3-8 червня брала участь у проведенні дитячого майданчика в с. Грушівка. 10-15 червня була координатором програми євангелізаційного майданчика для дітей та підлітків в м. Нікополь. В цих місцевостях вже кілька років поспіль (разом з місіонерами та за підтримки служителів області) проходять табори.

17-22 червня брала участь в організації і проведенні дитячого майданчика на базі лозуватської церкви. В цьому селі, де я зараз і проживаю, дуже багато дітей і молоді. Цього року в дім молитви завітало понад 150 дітей. Пам’ятаю часи, коли дітей не пускали, забороняли проводити будь-які заходи, насміхалися над віруючими. Цього року ми годували дітей тричі на день (програма проходила з 10:00 до 17:00), подарували усім Нові Заповіти і пам’ятні подарунки. Запросили в недільну школу.

У кінці червня в підлітковій школі викладала «Основи християнського життя» і проводила бесіду з дівчатками підліткового віку.

8-12 липня відвідувала місіонерів в смт Солоне, в цей період там проходили євангелізаційні майданчики для дітей.

17-18 липня була на конференції місії «Голос надії», почула багато цінної інформації і хороших свідчень, що стало поштовхом для більш плідного служіння.

Після конференції повернулася в Дніпропетровську область. Допомагала місіонерам в смт Царичанка проводити табори. Цього року в Царичанському районі пройшли три табори (Царичанка, Могилів, Прядивка).

5-8 серпня допомагала проводити майданчик для дітей в смт Томаківка. На закритті майданчика  організували свято для батьків. Дуже приємно було бачити заповнену залу дому молитви. Після майданчика щосуботи проходить програма християнського дозвілля для дітей.

23-25 серпня разом з молоддю та підлітками лозуватської церкви відвідали щорічну молодіжну конференцію Дніпропетровської області.

26-31 серпня проходили курси для вчителів недільної школи. Всі ці дні з 8:00 до 19:00, 18 студентів наполегливо вивчали педагогіку, методику, психологію, біблійні доктрини, історію та управління НШ, біблійну географію, творчість, музику, і спорт в НШ, комп’ютерні технології, роботу з батьками, дисципліну, дитячий євангелізм. А також брали участь в предметних уроках та майстер-класах.  

1 вересня в лозуватській церкві звершувалась молитва за школярів та студентів.

Радію, що сьогодні є багато можливостей для різноманітних служінь, євангелізацій. Я щаслива, що маю можливість служити Богу. Велике благословення, що єпископ і пастори дуже підтримують дитяче служіння і різними способами допомагають.

Оксана Фурт, Дніпропетровська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати