Вечірка для дівчат

31.12.2020
0
98

Карантин може й не дуже радісний час, але ніколи сумувати і впадати у відчай. Ми продовжуємо служити.

Знову взяли до себе Юлю — їй 25-ть років, пробула три місяці на реабілітації і вже місяць на адаптації. У неї є дитина, але вона опинилася в дитячому будинку в Запоріжжі. Історія дуже сумна... Перед пологами помер батько дитини, через рік померли мама і тато, дівчина лишилася сама. Біль самотності, порожнечу, депресію вона заливала алкоголем. Дитину забрала служба опіки. Але ці обставини змусили Юлю замислитися над своїм життям і звернутися до Бога. Зараз все йде до благополучного повернення дитини до мами (Назарчику 4 роки, а забрали його 4 місяці тому). Ми молимося і віримо що скоро поїдемо його забирати. Наша дітвора уже чекає на цього хлопчиська. Юля добра помічниця, підтримує в дитячому служінні.

Наша Христина недавно вийшла заміж, і тепер вони з чоловіком служать в Сєверодонецьку недалеко від нас.

Продовжуємо збиратися у нас вдома для богослужіння. Постійно маємо нові знайомства з людьми, яким служимо і допомагаємо в міру сил.

Нещодавно зробили вечірку для дівчат. У приготуванні була також задіяна одна з мам. Говорили з ними про ніжність, відданість і про них самих. Усі дівчата прийшли в сукнях, їм дуже сподобалося почувати себе неповторними й ніжними.

Володимир Зіньков, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати