В пошуках приміщення

31.03.2018
0
378

Нещодавно розпочали дитяче та підліткове постійне служіння в с. Ярошівка, це за 120 км. від нас. Перший раз прийшло 97 дітей та близько 40 батьків. В цьому, а також в навколишніх селах люди надзвичайно відкриті. Влітку провели тут триденний табір, це був надзвичайно гарний час, а на Різдво приїжджали із спектаклем. У березні провели мобільну клініку. Плануємо розпочинати тут церкву, просимо ваших молитов. Підшукуємо приміщення, бо в будинку культури холодно і некомфортно.

Черкаська область

В селі Ірдинь продовжується праця з дітьми та підлітками. Навіть надають приміщення школи, спеціально для нас відкривають щосуботи. Це практично вимираюче село, де в школі 74 дитини, і є класи, де лише по 5 учнів. Вони з великою радістю приходять до нас, а нам приємно провести з ними час навколо Божого Слова.

Черкаська область

В селі де ми проживаємо, також продовжується праця з дітьми та підлітками продовжується. Батьки надзвичайно задоволені, діти також. Зараз стоїть питання побудови або купівлі приміщення для церкви, тому що в хатині, де проживаємо, проводимо і служіння (дитяче, підліткове, розбір Слова, недільні, молитовні, а також, якщо приїздять гості, тут на матрацах всі сплять). Відчуваємо самі, і люди з села говорять — необхідно щоб дім молитви був окремо від хати. Тому ми в процесі пошуків приміщення.

Мирослав Сівков, Черкаська область, уривок з листа

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати