Відповідальність бути світлом

31.10.2020
0
174

Відчуваємо за собою відповідальність бути світлом і сіллю серед оточуючих. З нетерпінням чекаємо видимих змін і тішимося кожним досягненням.

Радіємо новим людям, які заходять на наші недільні богослужіння. Спілкуємося з одною жінкою-пенсіонеркою, колишньою вчителькою. Років 13 тому вона навернулася до Бога в одній із євангельських церков, прийняла хрещення, відвідувала служіння, але з часом відійшла від церкви і так жила близько 10 років. Ми вже давно з нею знайомі, довгий час запрошували на служіння, іноді приходила. Останній рік жінка ретельно відвідує зібрання, каже: «Мене вже тягне до церкви, хочу прийти, щоб послухати Слово».

Відкривається новий напрямок служіння у співпраці із Центром пробації. Це служба, яка працює з людьми, які переступили закон, але не зазнали позбавлення волі. Вони зобов’язані щомісяця чи частіше відвідувати відповідних спеціалістів. На декількох зустрічах я мав можливість ділитися Божим Словом. Взагалі вони неохоче слухають, адже не приходять туди добровільно. Багато хто має нарко- чи алкозалежність, проживає в неблагополучних сім’ях, не має роботи. Хтось вчинив крадіжку, хтось — розбій, тому опинилися на обліку. Але наші зустрічі пройшли в гарному спілкуванні. Помітивши це, працівники Центру запропонували мені стати волонтером їхньої служби. Завдяки волонтерству наші стосунки набувають більш офіційної форми, стають постійними. А ще відтепер є можливість особистого консультування клієнтів пробації.

Карантині вимоги сприяли посиленню нашої співпраці з територіальним центром — службою, яка працює з пенсіонерами. У вимогах зазначено, що відстань між людьми, які перебувають у одному приміщенні має бути не меншою, ніж півтора метри. А оскільки приміщення терцентру невелике, то вони запропонували зібратися у домі молитви. Був приємно вражений, коли на зустріч прийшло 30 пенсіонерів. Потім призначили наступну зустріч — і знову так ж кількість людей. За їхньої ж ініціативи вирішили провести у домі молитви захід з нагоди Дня людей похилого віку, на який мали завітати пенсіонери та влада міста. Правда, за два дні до заходу посилили карантині вимоги і довелося все скасувати. Але організатор сказала, що все одно направить пенсіонерів для спілкування до нашої церкви, зазначивши, що їх, мабуть, прийде зовсім небагато. І знову було близько 30 людей! Молимося за них.

Зараз немає змоги, щоб приїжджала молодь із інших місцевостей для допомоги у благовісті. Та все ж нещодавно до нас приїхав музичний гурт «Сіль землі», з яким провели євангелізаційне служіння у Котельві, а також на Харківщині.

До нас регулярно звертаються за допомогою із соціального центру. Ми завозимо продукти харчування і Біблії людям, які мають в цьому особливу необхідність.

Іноді вдається відвідати церкви у інших містах і послужити. Побував у реабілітаційному центрі на Харківщині, неодноразово зустрічався із різними групами молоді. Цікавий час був у чотирьохденному молодіжному таборі у Рівному де служив наставником, а також був ведучим декількох зібрань.

Під час карантину почав слухати християнські аудіокниги. В дорозі, під час фізичної роботи — це хороша можливість для збудування. Прийшла думка відкрити Telegram-канал, для поширення корисних аудіокниг. Зараз на каналі «Зростай завжди» більше 2000 підписників. Радію від того, що вдається мотивувати молодь вчитися.

Чомусь менше часу вдається приділяти для виготовлення біл-бордів та іншої поліграфічної продукції, але все ж розроблено і надруковано близько 10 замовлень для різних церков. Багато служителів телефонують, щоб проконсультуватися в питаннях реклами церкви.

Дружина продовжує щосуботи проводити клуб для дітей. Кожного разу — цікаві уроки і рукоділля. На ній також праця «в тилу» — домашні турботи, уроки з дітьми. Ось так у взаємодопомозі звершуємо місію.

Вадим Корольчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати