Від теорії до практики

30.07.2019
0
429

Наша праця активно продовжується, дуже багато роботи було виконано в цьому кварталі.

Основна робота в літній період полягає в проведенні християнських дитячих відпочинків-таборів. Для цього 10-11 травня ми з частиною місіонерів їздили у м. Вараш Рівненської області на конференцію для табірних працівників. Звучали проповіді і проводилася духовна підготовка, зокрема секції різних напрямків (директор, наставник, координатор, музичне служіння, спорт, рукоділля та інші). Було представлення програми табору, біблійних уроків тощо. Ми дуже багато корисної інформації взяли для себе, яку потім застосовували в наших таборах.

4 червня розпочали перший табір в с. Дмитрівка Бердянського району — спільними зусиллями місцевих місіонерів, а також братів і сестер із Західної України. Наступні табори проводили паралельно в Приморському та Більмацькому районах окремими командами. У Приморському районі відбувся 5-тиденний табір в с. Банівка, в м. Приморськ, та 4-хденні — в с. Єлизаветівка та в с. Борисівка. На кожному з цих таборів було від 30 до 70 дітей, а щовечора проводили вечір християнської пісні.

У кожному таборі виділяли один вечір для Свята сім’ї в селі чи місті. Приготували пісні про сім’ю, про батьків, зробили фотозону «Я ЛЮБЛЮ СІМ’Ю». Люди мали змогу сфотографуватися, і ми роздруковували їм фото розміру А4. Також були спортивні локації, наприклад дартс. Діти та дорослі брали участь у конкурсах та вигравали призи. Під час свята працювали надувні гірки та батути, вкінці ми пригощали всіх присутніх чаєм, бутербродами та солодощами. На цих святах було багато людей, і всім дуже сподобалося. Що навіть організатори різних заходів у місті вирішили на свято Івана Купала зробити День сім’ї замість звичайних обрядів, і попросили нашої допомоги у його проведенні.

Між двома останніми таборами в с. Єлизаветівка провели Мобільну медичну клініку, яка включає в себе огляд та обстеження населення лікарями, консультування у душпастирів, та отримання  безкоштовних ліків (при наявності таких). Більше 200 людей з різних сіл, різного віку пройшли через цю клініку. На наступні вихідні ми з місіонерами їздили допомагати проводити клініку в с. Новоандріївка Донецької області. Там більше 400 людей пройшли лікарів і консультантів.

Минулого тижня ми з усіма місіонерами їздили на Рівненщину де відбулася конференція місії «Голос надії».

Паралельно з таборами у нас продовжується будівництво дому молитви. За цей період ми провели електрику, поштукатурили всередині стіни і залили бетонні сходи на другий поверх.

Щонеділі в християнському центрі продовжуємо проводити загальні служіння о 15 годині, які відвідують до 10 людей. Молодіжні, підліткові і дитячі служіння влітку не проводимо, оскільки ми зайняті в таборах, а діти і молодь — хто відпочиває, а хто працює біля моря.

Плануємо розпочинати служіння в с. Єлизаветівка, оскільки люди виявили бажання після медичної клініки збиратися в будинку культури на богослужіння.

Мені дуже подобається служити на місії, я вже тут вже майже півтора року.

Олександр Яковчук, Запорізька область, уривок з листа
 Додати коментар

Пожертвувати