Українські місіонери в Польщі

30.06.2019
0
902

Радий вам написати, що наші питання з документами потроху вирішуються і ми вже отримали дозвіл на проживання в Польщі на 3 роки (правда в мене карта прив’язана до моєї родини, а дружина отримала карту без права працевлаштування, але це краще, ніж взагалі нічого). Продовжуємо вирішувати питання документів дітей та зміну статусу перебування дружини. Поки що дружина з дітьми перебувають в Пілі, а я шукаю у Варшаві для нас житло.

Я продовжую нести служіння у центральній церкві Варшави, а також є відповідальним як пастор за церкву в Лодзі, яка налічує до 50 чоловік, але дуже швидко росте...

Брати хочуть поставити мене пастором-місіонером відповідальним за утворення нових церков у Польщі. Зараз дуже багато українців проживає тут, багато з них ходять до польських громад, але хочуть мати свої церкви. Тому моя праця полягає в тому, щоб приїхати до міста, зібрати наших «розпорошених» віруючих, створити церкву і піклуватися про неї, піднімаючи служителів.

Зараз ми щонеділі зранку відвідуємо Лодзь. Там уже є відповідальний за служіння і помічники. Ще трохи і будемо вже починати служіння на новому місці — у Щецині (там також є наші віруючі, але немає служителів), далі є в планах — Торунь, Бидгощ, Зелена Гура і Лєшно (це мій напрямок). Також з молоддю хочемо підтримати церкву в Любліні. Там служителю досить нелегко — праця та документи забирають дуже багато часу). Плануємо створити декілька таких молодіжних команд, які зможуть взяти інші напрямки, щоб охопити цілу країну Слава Богу, є бажаючі!

У кінці червня буде зустріч всіх українських пасторів та відповідальних за церкви, щоб ближче познайомитися та започаткувати братерство.

Дякую Богу, що можу бути учасником чогось нового та грандіозного! Щодня в нас тут проходять різні зустрічі, домашні групи, біблійне навчання, молодіжки. З осені будемо відкривати біблійний інститут. А кожної суботи проповідуємо та співаємо в місцях, де живуть українці та на центральній площі Старого міста, де багато туристів. Бачимо славу Божу — як люди спасаються (вже є декілька людей до водного хрещення), отримують зцілення... Почали приходити до церкви й поляки, тому хочемо проповідувати з перекладачем. Зараз будемо організовувати молодіжний християнський табір та проводити конференцію для вчителів недільних шкіл. Маємо ще багато задумів, щоб поширювалося Боже Царство!

Просимо, щоб ваші церкви молитися за нас, бо ми цього дуже потребуємо. Адже в нас тільки-тільки все зароджується, це інша країна з іншою ментальністю та законами. У нас не вистачає служителів, багато хто дуже довго чекають на документи, інші — багато працюють і не завжди мають час для служіння (на жаль, тут по-іншому на даний момент не буває, а церкви служителів поки що утримувати не в змозі). Моліться, щоб Бог беріг церкви від тих, хто шукає свого та розділяє громади, бо й таких немало приїжджає. Тут взагалі в церквах досить цікава картина — разом збираються представники українських харизматичних і консервативних общин, п’ятидесятники та баптисти... Буває нелегко, але Господь посилає Свою благодать.

Праці дуже багато. Надію покладаємо тільки на Бога! Ще раз і ще раз дякуємо Богові за співпрацю. Нехай Бог благословить вас у всьому.

Руслан Вознюк, ПольщаДодати коментар

Пожертвувати