Три жінки

31.12.2018
0
544

 

Під час осінніх шкільних канікул відбувся триденний християнський табір «Вітрила Надії». Діти приїхали з різних точок Карпат, де працюють місіонери. У табірну програму було внесено нові пісні та сценки на осінню тематику. Під час табору була чудова погода. Скориставшись такою нагодою, пішли в похід у гори.

Також хочу поділитися кількома свідченнями. Мав зустріч у магазині із однією жінкою. Розговорилися, став розповідати їй про Бога і виявилося, що вона відвідувала служіння на Волині. Потім сталося так, що вийшла заміж та переїхала до чоловіка у с. Тухля. Після спілкування, вирішила прийти на богослужіння, але чоловік закрив її вдома і сказав, що не хоче через неї «позоритися» у селі. Молимося за неї (вона вже навернулася до Бога).

Інша жінка із нашої церкви тепер проходить випробування від односельчан. Вони кричать їй у слід, щоб вона не ходила до євангельської церкви, бо нібито віруючі заберуть у неї хату і перетворять на зомбі. Один із родичів, озлобившись, побив її за те що ходить на зібрання. Але рідний брат захищає її, підтримує її вибір, каже щоб вона і надалі ходила. Ми молимося, щоб Бог її більше зміцнив і провів через цей нелегкий час.

Також ми почали спілкування ще з одною молодою жінкою. Вона має невеликий бізнес, правда життя склалося так, що мала трьох чоловіків, і всі вони померли. Залишилася з трьома дітьми. У селі про неї ходила погана слава. Зараз при можливості жінка почала приходити на служіння. Коли навідуємо її вдома, то й діти слухають Боже Слово.  

Подзвонив до мене брат, який почав організовувати служіння циганам у Закарпатській області. Попросив, щоб я допоміг із ремонтом дому молитви, в якому проживатимуть місіонери. Уже деякий час при можливості допомагаю.

Володимир Байрак, Львівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати