Три табори у Супрунівці

31.08.2020
0
123

Хочу розповісти, як проходить наша праця в селі Супрунівка, що на Полтавщині. Хоча зараз непростий період, ми маємо можливість служити дітям, підліткам, молоді, дорослим та людям похилого віку.

Наш проект «Крок назустріч» продовжує свою роботу. Нещодавно ми знову провели євангелізацію, зібрали 28 людей різного соціального статусу — вдів, малозабезпечених, пенсіонерів. Говорили, що в цей нелегкий час Бог не забуває про них, свідчили про Його любов, співали. Вкінці подарували великі продуктові набори.

Також цього літа провели три табори на базі церкви с. Супрунівка. Перший — для підлітків з церкви. Це був благословенний час, коли ми разом читали Боже Слово, молилися та робили кроки назустріч Богу, служінню та один одному. Кожного дня викладалися уроки (теорія), і потім одразу ж починалася практика. Наприклад, була тема про Святого Духа, Його силу та дію в житті. А потім була молитва за хрещення Святим Духом. На нашу велику радість п’ять підлітків було охрещено!

Наступного дня дітям розповідали, що ми маємо бути світом для світу і проповідувати Благу Звістку. Після обіду підлітки йшли розповідати жителям села про Христа, роздаючи буклети-запрошення та християнські газети. Для когось це не було новим, але для багатьох дітей така практика стала першим кроком у благовісті. На загальному богослужінні діти свідчили, проповідували, співали та ділилися враженнями.

Інший табір провели для невоцерковлених дітей с. Супрунівка. До нас на допомогу приїхала команда з м. Луцьк. Це був не менш благословенний час. Протягом трьох днів (четверга, п’ятниці та суботи) діти приходили вранці, а ввечері йшли додому. Працювали дві надувні гірки, батут, солодка вата. Наставники старалися вкласти в дітей та підлітків Божі істини. Проводили біблійні уроки, гралися в ігри, діти отримували подарунки. Щодня було близько 100 дітей. А в останній день прийшли близько 120 дітей та 50 батьків. Дітям було так цікаво в таборі, що вже після його завершення вони із задоволенням приходили на зустрічі з працівниками табору. Там вони спілкувалися на різні теми, пили чай, їли смаколики. Діти були дуже активні і ставили досить серйозні запитання.

У неділю на богослужіння прийшло близько 40 невоцерковлених людей. Вийшла до покаяння одна жінка. Вона молилася до Бога, щоб Він допоміг їй знайти церкву. І одного дня в її поштову скриньку поклали буклет нашої церкви та газету. Це було якраз тоді, коли наші підлітки ходили благовістити. Виходить це був плід їхньої євангелізації! Яка ж вона була рада (про це розповідала нам), коли побачила буклет у своїй поштовій скриньці — відповідь на її прохання.

Ще один табір, який ми провели на базі нашої помісної общини в с. Супрунівка — для церковної молоді. Він також був триденним. Ми пережили справжню благодать. Старалися організувати програму так, щоб молодь, перш за все, зростала духовно. Запрошували різних служителів, які свідчили про своє життя та кроки в служінні. Молодь сповнювалася Святим Духом. Провели ток-шоу за участі двох сімей, у яких чоловіки — служителі церков, а жінки пророкують! Вони ділилися про важливість молитви, таємної кімнати, сімейної молитви, сповнення Святим Духом. Молодь анонімно ставила запитання, які її турбували. Також ми мали змогу вивезти молодь на природу, суміщаючи приємне з корисним.

Продовжуємо проводити молитовні служіння щосереди о 18:00 та щонеділі о 10:00. Щосуботи проводиться «Friend's club», на який приходить близько 20 дітей.

Михайло Мухар, Полтавська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати