Табір, що здружує

01.10.2019
0
387

Це літо було насичене багатьма подіями і заходами.

Уже з 1 червня (День захисту дітей) ми почали проводити дитячі спортивно-ігрові майданчики в Астані та інших населених пунктах Казахстану. Це принесло велику радість не тільки дітям але й  їхнім батькам. Таким чином ми побудували стосунки із дітьми та батьками, запросили їх до церкви. Кілька сімей зараз відвідують богослужіння.

У липні проводили табір для підлітків в м. Рудний. 40 дітей приїхали з трьох міст (Астана, Рудний, Караганда). Третина — із невоцерковлених сімей. Табір не просто здружив їх (діти постійно спілкуються один з одним в групі «Сім’я», яку самі створили) — після табору діти духовно відновилися. Більша половина, за свідченнями наставників, після табору стали служити у своїх церквах.

Я зараз часто відвідую різні церкви, для консультації викладачів в їхньому служінні, спілкуюся з пасторами про потреби і ресурси, які їм потрібні для розвитку дитячого служіння.

Проводжу семінари для викладачів. Один з останніх в серпні проводила для католиків. Вони дуже просили допомогти ідеями і ресурсами для недільних шкіл.

У вересні планую провести дві дуже важливі зустрічі для дитячих лідерів Астани. В кінці вересня — зустріч з дитячими лідерами Азії (Узбекистану, Киргизстану, Казахстану).

Величезне прохання: моліться за моє здоров'я. У червні мені зробили операцію, ніби все пройшло добре, але обстеження у вересні виявило деякі проблеми. Попереду — повторне обстеження і лікування.

Людмила Токар, Казахстан, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати