Свято зближує людей

28.02.2020
0
178

Пройшли різдвяні свята, які ми активно використовували для донесення Доброї Звістки. Мали гарне богослужіння в церкві з дитячою та молодіжною програмами. Було багато нових людей, дехто прийшов вперше. Після зібрання спілкувалися з людьми за чаєм. Свято зближує людей, а християнське свято зближує нас із Богом.

Групою молоді проїхалися по торгівельним центрам міста, по домівках друзів, родичів. Співали різдвяні пісні, роздавали вітальні листівки та християнські календарі. Люди не тільки радісно приймали нас, а ще й давали солодощі і навіть фінанси (хоч ми, як могли, відмовлялися), які покрили наші транспорті витрати.

Мали різноманітні святкові заходи в церкві (спеціальні домашні групи, молитви). Відвідали три школи, а це понад 300 дітей. Розповіли дітям і дорослим (вчителям і батькам) про народження Ісуса Христа. Окрім солодких подарунків, роздавали листівки, календарі, газети «Голос надії». Реакція була дуже позитивною. По селах теж дуже добре нас приймали, люди дуже відкриті до таких програм, нас навіть в кінці годували і давали з собою.

Загалом все як завжди — служимо в церкві, в місті (сестри постійно відвідують дитяче онкологічне відділення), в області (допомога малозабезпеченим сім’ям). Продовжуємо активну співпрацю з місцевими євангельськими церквами в напрямку спільної молитви та благовістя.

Валентин Ярошенко, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати