Святий Дух завжди поруч!

16.07.2019
0
530

Святий Дух веде Свою церкву й береже її в єдності. У цьому я пересвідчилася, відвідуючи різні церкви. Бог дарував мені можливість побувати на місіонерських полях у різних куточках Росії та деяких європейських країн. Там я зустрічала незнайомих людей, але в їхніх очах бачила іскорку любові, яку запалив у їхніх серцях Дух Святий, і розуміла, що це справді мої брати та сестри. І я відчувала любов до цих людей, бо і в моє серце її вклав Дух Святий, Який об’єднує нас.

Одного разу, коли я була на місії в Росії, познайомилася з однією дівчиною. Із нею я лише один раз була на зв’язку після того, як повернулася додому. Та через півроку після цього мені сниться сон, що вона стоїть на даху багатоповерхівки й розповідає, як важко їй живеться і як вона стомилася від життя. Я стою біля неї й розумію, що якщо не я, то ніхто їй не допоможе. Ніхто її не стримає від стрибка вниз. Вона стояла на підвищенні, а я нижче від неї. Позаду мене стояли її друзі, вони також намагалися переконати її не стрибати. Але вона стрибнула, та, похитнувшись, опинилася неподалік мене. І я відчула, що це останній шанс їй допомогти. Я підбігла до неї, міцно обняла й стала спілкуватися з нею. І зрештою вона сказала: «Я не знаю, як могла допустити щось подібне. У мене ж є Бог, є Дух Святий».

Я прокинулася й вирішила, що це просто сон. Зазвичай я не запам’ятовую своїх снів. Але цей був дуже реальним і не давав мені спокою. Дух Святий спонукав моє серце поспілкуватися з цією дівчиною, поговорити з нею. Я написала їй дуже обережно, щоб не поранити її серця. І вона відповіла мені так: «Міля, я зараз сиджу, читаю твоє повідомлення – і ридаю. Я справді хотіла покінчити з життям. Мені здалося, що в  ньому немає сенсу, і я майже поставила на ньому крапку». Вона втратила сенс життя й не бачила виходу попри те, що її тато був віруючим і вона разом із ним відвідувала церкву. Дух Святий потурбував саме моє серце написати їй. Дух Святий проговорив до мене через цей сон. І та людина отримала духовне зцілення. Зараз вона щаслива, навчається, відвідує зібрання й служить Богові.

Ось такий Він  Дух Святий! Він і ніжний, і водночас — велика сила. Згадайте, скільки разів Він вас підтримував! Скільки разів — не людина, ні, а Дух Святий — нам витирав сльози. Скільки разів уночі, коли ви залишалися з Ним наодинці, Сам Бог говорив так ніжно, але настільки точно, що наше серце розплавлялося, зцілялося й торжествувало. Коли ми відчували себе самотніми, Сам Дух Святий промовляв: «Ні, ти не сама, Я — поруч!»

Дух Святий завжди буде поруч зі Своєю Церквою. Він її проведе і дасть силу встояти в найскладніші часи. Але Він виллється в серця тих, хто відкрив Йому своє серце, хто щиро ходить перед Богом.

Емілія Янюк

 Додати коментар

Пожертвувати