Свіжа благодать

31.12.2019
0
295

Я продовжую працювати на тому ж місці, що й раніше. Хоча та ж сама праця повторюється знову й знову, але все ж Бог діє щоразу по-новому, посилаючи свіжу благодать.

Пригадую захід, який ми проводили в с. Коршачина. В дім культури на Свято подяки запросили всіх жителів села. Нажаль, дорослі прийшли не всі, але діти були майже на 100%. Може, для людей це свято було не дуже звичним, в селі проводимо його лише другий раз, але загалом усім дуже сподобалося. У програмі взяли участь діти з цього села, батькам було дуже приємно слухати, як вони співали християнські пісні, декламували вірші. В кінці пригощали людей солодощами. Також був батут для дітей, де вони могли досхочу повеселитися. У цьому селі ми регулярно щонеділі проводимо зустрічі для дорослих і окремо для дітей.

В с. Улянівка продовжуємо служити дітям в інтернаті. Там є діти з неблагополучних сімей, з проблемами розвитку. Радіємо, що хоч трохи можемо підбадьорити їх, несучи Боже Слово та Божу любов. У цьому ж селі проводимо зустрічі для людей похилого віку, які проживають в хоспісі.

Нещодавно в Сумах ми відвідали багато державних установ з особливою акцією. Заходили в кожний кабінет, дякували за їхню працю, вітали з наступаючими святами, дарували календарі. Таким чином торкнулися близько 3000 людей. Працівники були приємно вражені, дехто казав: «Так рідко до нас приходять, щоб просто подякувати, а не просити, та ще й з подарунками!»

Федір Скулінець, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати