Сухе дерево на клубі

31.10.2018
2
539

Як і раніше, ми працюємо у Комарицькому та навколишніх селах. На жаль, люди не дуже охоче відвідують зібрання, хоча у своїх домівках приймають радо і люблять спілкуватися про Бога.

Продовжуємо співпрацювати з інтернатом для дітей з інвалідністю в селищі Улянівка. Керівництво закладу прихильне до нас, часто запрошують на свята, які проходять в інтернаті. Періодично там проводяться біблійні уроки для дітей.

У першій половині серпня провели дитячий табір в Комарицькому за участю молоді із Волині (с. Бережниця Маневицького району). Табір відвідувало 60-70 дітей (а одного дня було аж 76) із 4-х сіл: Комарицьке, Товста, Тучне і Олександрівка. Це найбільша кількість дітей за всі роки. Табір проходив 5 днів. Велика кількість дітей були вперше (хоча табір в Комарицькому проводиться вже 9 років). У першій половині дня проводився урок Біблії, матеріал закріплювався протягом усього дня в різних видах діяльності (іграх, відпочинку і просто у спілкуванні). Діти, які відвідували табір, із задоволенням слухали, охоче співали пісні і брали активну участь у програмі. Батьки дуже радо приводили у табір навіть маленьких дітей.

Зазвичай ми плануємо так, щоб закриття табору припало на неділю. Але цього разу неділя припала на третій день табору. Тому у цей день ми провели святкове богослужіння, поговорили із дітьми про сім’ю. На служінні були присутні деякі батьки, бабусі, дідусі, які уважно спостерігали за тим, чого навчають дітей.

В останній день табору діти жалкували, що так швидко проминув час і уже закриття. Спілкуючись із дітьми, побачили, що їх зацікавило Боже Слово, вони самі ставили запитання по Біблії. Бажаючим ми подарували Євангелії.

Нещодавно ми запланували і провели ряд євангелізаційних служінь у навколишніх селах — Товсті, Тучному, Олександрівці, Улянівці, Супрунівці і, звичайно, у Комарицькому. Нас відвідав співочий гурт із Волині (с. Седлище) та Володимир Гусак із Луцька.

Ще одним напрямком служіння є відвідування одиноких і хворих людей. Вони дуже раді, коли приходить хтось із добрим словом. Ці люди більш охоче, ніж інші, слухають і сприймають Євангелію. Ми молимося за них. Стараємося допомагати тим, хто потребує, по господарству і т. д.

В одному з сіл (Олександрівці), де ми нещодавно проводили євангелізацію, на приміщення клубу впало сухе дерево великих розмірів. Воно «приземлилось» настільки невдало, що ні сільський староста, ні селяни, ні викликані служби (а їх викликали чимало — і пожежно-рятувальну, і житлово-комунальну, і службу по благоустрою, і, навіть, електриків) не знали як його прибрати. Усі боялися навіть чіпати деревину, щоб не наробити більшої шкоди. Сільська староста зателефонувала до нас. І ми взяли на себе сміливість розпиляти дерево без пошкоджень для приміщення будинку культури. Слава Богу, що дав мудрості.

21 жовтня у нас Свято подяки. Запрошуємо односельчан. Молимося, щоб Бог благословив богослужіння.

Сергій Скулінець, Сумська область, уривок з листа  • Комментарий был удален.
    1. Комментарий был удален.
      1. Додати коментар

        Пожертвувати