Сповільнені, але не зупинені

29.07.2020
0
189

Звичайно, карантин значно уповільнив хід нашого служіння... Але все одно ми намагалися не стояти на місці, молилися і постили, щоб Господь рухався в Новоайдарі.

Недільні служіння у нас відновилися і це хороша новина.

Ми вже давно молилися, щоб Господь давав можливість знайомитися і дружити з молодими сім’ями. І ось бачимо, що за кілька років познайомилися з чималою кількістю таких родин. Ми почали служити їм, спілкуватися, збиратися за одним столом. Нас це дуже радує і надихає.

Буквально на днях ми робили знову зустріч для молодих жінок, їм дуже подобається таке спілкування. Намагаємося запропонувати їм у цьому спілкуванні дружбу, Божу любов та вірність і, звичайно, простоту. Вони всі поранені зрадою, багато хто ще з народження покинуті батьками. Бачимо, як вони потребують любові і підтримки, хоча життя і змушує носити маски «залізних леді». Запрошуємо їх служити разом з нами дітям, щоб вони бачили Євангеліє в дії. Це прекрасне служіння!

Ну і, звичайно, наші дорогоцінні дітки! Збираємо їх, як завжди, у себе вдома, проводимо християнські уроки, дивимося фільми, мультики, займаємося рукоділлям. Почали працювати і з малюками від 3 до 6 років. Відновили зустрічі в інтернаті. Через карантин припинили туди ходити. Але зараз стали проводити заняття прямо на природі в парковій зоні. Вишиваємо, малюємо, спілкуємося з ними і, звичайно, дружимо. Дуже раді знову бачитися з ними!

Тарас Дідич, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати