Спілкування і гостинці

31.12.2020
0
92

Продовжуємо працю в м. Глухів Сумської області, а також у навколишніх селах і містах. Періодично їздимо і в сусідню Чернігівську область.

Недавно з подарунками відвідали дітей з інвалідністю, служимо їм ще з 2001 року. У нашому місті є територіальний центр реабілітацїї для дітей з інвалідністю. Проводимо для них біблійні уроки, приходимо з програмою та подарунками. Розносимо подарунки по домівках — тим, хто не може прийти.

Також відвідуємо районний терцентр. Дітей час від часу привозять із сіл в місто. Ми з ними співаємо, молимося за їхнє здоров’я, вручаємо подарунки.

У місті є спілка «Надія», до якої входять люди на візках. З ними теж співпрацюємо. Керівник спілки неодноразово бував у нашій церкві. Він часто запрошує нас на різні заходи.

Багато років їздимо в інтернат для жінок з інвалідністю. Проводимо євангелізації, молимося, спілкуємося, привозимо гостинці. Цим людям справді не вистачає спілкування. Під час карантину відвідуємо їх по домівках.

Їздимо в малозабезпечені сім’ї, допомагаємо речами та продуктами. Благовістимо, співаємо, молимося за них.

Проводимо, як і раніше, домашні групи у нас в місті, а також в с. Шалигине, де є 7 членів церкви — туди їздимо по четвергах. Недавно роздавали там газети.

З іншою сестрою провідуємо літніх членів церкви, хто не може відвідувати богослужіння. Спілкуємося, молимося з ними, допомагаємо по дому — готуємо їсти чи робимо покупки. Вони справді цього потребують.

Друзі з м. Суми запросили нас на три зустрічі з дітьми, щоб провели для них виставу лялькового театру.

Звісно, через карантин стараємося більше працювати з людьми індивідуально.

Наталія Колотюк, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати