Солодощі з рук дітей

28.02.2018
0
318

Ми з дружиною Оксаною з початку лютого їздимо з ляльковою різдвяною виставою по садочках міста. Допомагають нам служити дітям брати та сестри з церкви «Віра, Надія, Любов» м. Глухів. Ми вдячні Богу за цих посвячених людей, які не дивлячись на холод чи хвороби завжди готові допомогти. Чотири садочка міста завжди радо приймають нас.

Продовжуємо відвідувати Будинок для престарілих. До євангелізацій залучаємо наших діток. Дуже приємно бабусям і дідусям отримувати календарі, газети та солодощі з рук дітей. На очах — сльози, з уст — слова подяки. В основному там люди одинокі, люди з інвалідністю, але так хочеться щоб вони були з Богом, щоб в останні дні життя відчули себе не одинокими, а в сім’ї Божій!

Як і раніше, займаємося з дітьми у Будинку культури одного з районів міста. Там влітку ми проводили дитячі майданчики і завклубом запросила продовжити працю там. Через суботу проводимо християнські зустрічі з дітьми віком від 3 до 14 років. Зазвичай 20 дітей є постійно. На свята було більше 50 діток, а також і дорослі. Діти з нетерпінням чекають на нас. Дуже приємно що за все це переживає і турбується завклубом Олена Василівна.

На різдвяні свята ми роздали 2000 різдвяних газет та 1500 календарів. Ми вдячні Богу за дану можливість і відкриті двері для благовістя.

Просимо молитовної підтримки за наше служіння, церкву та сім’ю.

Олександр Клеймьонов, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати