Соцмережі, бігборди, газети…

31.12.2020
0
101

Хочу розповісти про наші справи в Солоному. Служимо по мірі можливості. Проводимо богослужіння, співанки, вивчення Біблії. Молимося за державу, за мир на сході, за духовне пробудження українців, за ситуацію у світі.

Сьогодні важко планувати працю і служіння, тому що кожні кілька днів з’являється нова інформація — чи про жорсткий карантин, чи про інші обмеження.

Карантин посприяв тому, що ми переключилися переважно на особисті бесіди з людьми, а також на молитовні служіння. Продовжуємо доносити Боже слово через соцмережі, біл-борди, газети і брошури.

Закінчили встановлення опалення в домі молитви — оновили всю систему і котел. Слава Богу!

На початку жовтня мали Свято подяки.

Розвиваємо підліткове служіння — готуємо програму і проводимо регулярні зустрічі, на яких читаємо Біблію, проводимо різні вікторини, вивчаємо пісні, спілкуємося за чаєм. На зустрічі приходять і підлітки з невоцерковлених сімей. Молимося за них та їхні сім’ї.

По можливості допомагаємо в будівництві домів молитви в інших містах нашої області. Разом з пастором допомагали робити дах у Петропавлівці, де несуть місіонерське служіння наші друзі. Це районний центр за 190 км на схід від нас. На допомогу приїжджала також молодь з Волині.

Михайло Кулакевич, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати