Служіння дітям — моє життя

31.12.2019
0
424

Праця з дітьми — не тільки моє служіння, а й життя. Ще з п’ятнадцяти років у мене виникло велике бажання і ревність працювати з дітьми, адже й сама навернулася до Бога в дитинстві у літньому християнському таборі.

Постійна зайнятість роботою не давала мені можливості повноцінно займатися служінням, адже після проведення літніх таборів, майданчиків, свят та інших заходів, потрібно проводити інтенсивну діяльність з відкриття недільних шкіл.

Кожного літа я відповідаю за організацію або беру участь приблизно в 7-8 дитячих таборах. Після проведення одного з таких майданчиків на території церкви в Нікополі там відкрилася недільна школа. Вже чотири з половиною роки кожної суботи я з великим задоволенням приїжджаю туди до дітей, незважаючи на велику відстань від місця проживання (5 годин в дорозі).  Ми провели 5 євангелізаційних майданчиків, різні свята за участі дітей (свято Подяки, свята для батьків, свята присвячені Різдвяним та Пасхальним дням, свята друзів, радості тощо). Із вихованцями недільної школи відвідували будинок для дітей-сиріт та школу-інтернат для дітей з інвалідністю. Тричі я відвідувала нікопольський будинок для дітей з інвалідністю. Щосуботи ми маємо з дітьми годину вивчення Біблії, а потім — творчість (музика, спів, рукоділля, кулінарія). Після обіду граємося, проводимо Біблійні вікторини тощо. Діти вчаться брати участь в богослужіннях: співають, декламують вірші.

Окрім допомоги місіонерській церкві в Нікополі, допомагала й іншим церквам. Зокрема, цього літа ми проводили євангелізаційні майданчики й табори в смт Солоне, с. Лозуватка, с. Володимирівка, с. Мирове, м. Ордженікідзе.

Також допомагала в організації й проведенні біблійної школи «Самуїл» для підлітків (м. Київ), де діти з різних куточків України навчались основам християнського віровчення, брали участь в служіннях та відпочивали.

Вже два роки я відповідаю за організацію й проведення курсів, конференцій і семінарів для вчителів недільної школи у Дніпропетровській області.

Оксана Фурт, Дніпропетровська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати