Служіння і виклики Глухівщини

31.05.2019
0
251

Із Пасхою в нас починається щільний графік євангелізацій по місту, району, області і куди тільки нас запросять. Ще до Великодня було три тижні, а ми вже провели кілька великодніх зустрічей в дитячих садках, школах. Вигуки дитячих голосів: «Христос воскрес! Воістину воскрес!» Щоразу відкриваються нові шкільні та дошкільні установи для місіонерів, які благовістять дітям про Ісуса Христа.

У цьому році ми почали недільну школу в селі Шалигіне. Приходять діти з невоцерковлених сімей. Дуже часто на заняття приходять і батьки дітей. Бачачи нашу працю, батьки прихиляються своїми серцями. У цьому селі маємо дочірню церкву, невелику домашню групу. Хочемо придбати будинок для зібрань.

Продовжуємо соціальне служіння для малозабезпечених сімей, де панує убогість і хвороби. Найчастіше у таких сімей не вистачає коштів на одяг, багато фінансів забирає лікування, а ще комунальні витрати зросли в кілька разів.

Працюємо з людьми, у яких немає житла. Селимо їх при домі молитви і намагаємося вирішувати проблему. Хотілося б побудувати у дворі дому молитви невелике приміщення для тимчасового проживання таких людей. Комунальні витрати на утримання дому молитви виросли в кілька разів і зупинена субсидія від держави. Думаємо як перейти на альтернативне опалення.

Дуже багато людей зараз хворіють на онко-захворювання. Тиждень тому померла наша місіонерка, їй не було й 40 років. Помер диякон церкви, йому було вже за 80, рак з'їв його очі і обличчя, це було жахливе видовище. Я вірю, що ці захворювання — виклик для Церкви, оскільки Христос передав нам естафету проголошення Літа Господнього Сприятливого, щоб ми молилися за зцілення людей, показуючи перемогу Голгофи і силу воскресіння. Це непросте служіння, потрібна віра в те, що саме Церква — єдина сила на землі, яка може протистояти невиліковним хворобам.

Володимир Гладкий, Сумська область, уривок з листа

 

Я працюю в м. Глухів, Сумської області. Служіння ведемо в місті і районі, а також підтримуємо місіонерів по області. Вже більше 12 років маємо євангелізаційний ляльковий театр, дякуючи такому служінню, маємо змогу відвідувати дитячі садочки, школи, інтернати, центри реабілітації для дітей з інвалідністю і для дорослих.

Зараз їздимо з пасхальною програмою, вітаємо дітей, співаємо пісні, розказуємо, що таке Пасха і показуємо виставу. Відвідали м. Свеса (45 км від нас). Побували в дитячому садочку і в школі в одному із сіл.

Також я веду працю в с. Шалигіне Глухівського району. Маємо там недільну школу. Щонеділі після ранкового служіння їду в село займатися з дітками. Приходить до 12 чоловік. Планую влітку бачитися з ними частіше. Влітку проводимо там дитячі майданчики, вже 3 роки підряд. Також відвідуємо спеціалізовану школу-інтернат, то з біблійними уроками, то з ляльковою виставою. Недавно відвідали це село з пасхальною програмою. Проходило все в місцевому клубі. Були діти зі школи (початкові класи), з недільної школи та зі школи-інтернату. Проводили з ними ігри, загадки, співали пісні, показали історію воскресіння і в кінці роздали невеликі подарунки. Були присутні вчителі, вихователі, батьки.

Маємо домашню групу, яку складають в основному старші люди. Цією групою періодично служимо на в церкві, на хрещеннях та на похоронах.

Минулого тижня, проводили генеральне прибирання в дому молитви і прилеглої території. Також сортували і роздавали гуманітарну допомогу малозабезпеченим людям.

Наталія Колотюк, Сумська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати