Служіння, якого не вистачало

31.10.2020
0
257

По Божій милості ми живі і здорові. Слава Богу, що береже від різноманітних вірусів та хвороб. У міру наших сил, дарів та талантів намагаємося служити людям.

1-2 жовтня 2020 року в нас відбулося відкриття недільної школи та «Школи життя». У моїй групі недільної школи — 10 учнів. Вже провели перший урок і, поспілкувавшись з дітьми, я відчула наскільки мені цього не вистачало. За канікули діти дуже виросли, дехто пішов в перший клас, але їхнє бажання вивчати Біблію не згасло. Це дуже тішить!

Очікували, що «Школу життя» виявлять бажання відвідувати до сорока дітей, але їх виявилося набагато більше. Тільки на гурток кулінарії записалося 32 дитини. Наша команда готова навчати їх готувати смачні страви і бути допомогою батькам. Чуємо від батьків багато позитивних відгуків. Це дуже мотивує ще відданіше служити словом і ділом.

З молоддю їздили в с. Вільшка і служили там людям, про яких всі забули, навіть односельці від них відвернулись. Але Бог хоче спасти їх. Була різна реакція: одні — раділи, що про них згадали, інші — відкривали свої серця. Підтримуємо зв'язок з деякими із цих людей, хочемо відправити їх в центр реабілітації для алко- та наркозалежних.

Разом зі служителями м. Фастів провели міжконфесійну молитву. Було багато людей, небайдужих до долі міста. Молилися за владу, за місцевих жителів, за єдність християн.

Відвідавши багатодітні сім’ї, ми побачили жахливу картину — в декого вдома не було навіть що їсти. Влада міста хоче забрати дітей з цієї сім’ї, бо батьки зловживають алкоголем, але ми віримо що Бог може врятувати їх. Для нас було великим чудом, коли ці люди прийшли в дім молитви на одне з богослужінь. Вони виявили бажання змінити своє життя і навернутися до Господа. Таких сімей у Фастові дуже багато і ми хочемо їм допомогти духовно і матеріально.

Ольга Прищук, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати