Щоденне благовістя

28.02.2019
0
537

Продовжуємо служити у с. Старий Лисець. 23 грудня 2018 року мали річницю відкриття дому молитви, а також рукопокладення на дияконське служіння. На відкритті дому молитви було 22 члена церкви, а сьогодні — 41. Дякуємо Господу!

Готувалися до подячного новорічного та різдвяного служінь — це і тематичні проповіді, і дитячі та молодіжні виступи. Є недільна школа (дитяча та підліткова групи), а також молодіжне служіння.

Проводимо по середах розбір Біблії, по п'ятницях — молитовні богослужіння, а в неділю — загальне зібрання. На служіння завжди приходять односельчани. Відвідуємо членів церкви, спілкуємося,  заохочуємо до служіння в церкві.

7 і 8 січня 2019 року командою із 20 людей проїхали по чотирьох селах, де співали різдвяні пісні і проповідували (побували у понад 50 сім’ях). Також відвідали з командою два будинки для літніх людей (це 220 людей) з піснями, словом і солодощами.

Із Київської місіонерської школи приїхали на практику троє братів і троє сестер на півроку. Вони живуть у нашому домі молитви. Майже кожного дня ми з ними проповідуємо — і в Івано Франківську (у центрі і в лікарнях), і по селах, і в реабілітаційному центрі, і в хоспісі. А також відвідуємо по домах стареньких братів і сестер, які не можуть бувати в церкві. Наносити води, прибрати у хаті чи квартирі, принести солодощі — вони дуже раді цим відвідинам.

Також провели невелику євангелізацію для дітей. На нашій вулиці живуть багато молодих сімей, тож ми  зібрали в сусідів дітей з батьками і провели біблійний урок, ігри, а в кінці подарували гостинці і помолилися. Плануємо такі зустрічі і надалі. А літом хочемо при церкві провести п’ятиденний табір.

Петро Вернигора, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати