Серед хвороб і пожеж

29.07.2020
0
305

В Україні адаптивний карантин знову продовжили до кінця серпня, та й статистика МОЗ не покращується в цілому. Але при цьому важливо пам’ятати, що Бог тримає все під Своїм контролем. Тому ми не сумуємо, але довіряємо Йому, хоч іноді це буває і нелегко.

Продовжуємо збиратися на богослужіння в домі молитви, дотримуючись запобіжних заходів. Віримо, що Господь береже нас. Домашні групи також проходять у вузькому колі. Страх, який був на самому початку, змінився довірою Богу. Всі вже втомилися від такого способу життя і напруги, яка нібито висить у повітрі, але, значить, чогось Господь вчить нас через ці обставини.

4 липня 2020 року була радісна подія для всієї нашої церкви — шість чоловік уклали завіт з Господом через Святе водне хрещення. Четверо з них — плоди служіння центру реінтеграції та адаптації для залежних людей. Слава Господу!

Кілька тижнів тому під містом, в якому ми живемо, в декількох місцях одночасно почав горіти хвойний ліс. Через спекотну і вітряну погоду, площа загоряння збільшувалася дуже швидко. Пожежні з усієї області лише за три дні змогли локалізувати пожежу. На жаль, в пожежі загинуло кілька людей, сотні будинків в довколишніх селах і дачних кооперативах або згоріли повністю, або залишилися без дахів. Ми церквою разом з іншими небайдужими людьми, допомагали в с. Смолянинове: спочатку розчищали від гару двори, привозили воду і предмети першої необхідності, потім допомагали з вікнами, відновленням покрівлі, де це можливо. Бог посилає і фінанси, і руки, і сили, і слова розради й підбадьорення для людей. Слава Господу! Молимося за постраждалих від пожежі.

Також продовжуємо будівництво-відновлення дому молитви. Невеликими кроками, але рухаємося до мети. Віримо, що незабаром все нормалізується, що ці обмеження тимчасові.

Володимир Бахмет, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати