Сівба на Прикарпатті

31.12.2020
0
43

Сіємо Боже Слово на Прикарпатті, а саме в м. Калуш та с. Красне Рожнятівського району. А також відкрили дві нові місіонерські точки в с. Дорогів і с. Колодіїв Галицького району.

9 серпня 2020 року провели водне хрещення, в заповіт з Господом ввійшли 14 людей, серед них троє молодих братів із с. Красне.

Разом з молоддю церкви м. Калуш провели євангелізаційне богослужіння в с. Красне. Прийшло багато молоді. Брати, які цього року приймали водне хрещення, запрошують однолітків на молодіжні зустрічі, разом читають Біблію, моляться, співають…

Вдячні Богу за синів, яких в нас п’ятеро — усі щиро служать Богу. Усі прийняли водне хрещення, цього літа — наймолодший. Усі беруть активну участь в житті церкви, зокрема в місіонерському служінні. Виходять з проповіддю Євангелії на центральну площу міста, співають християнські пісні, роздають Євангелії, запрошують людей на богослужіння. Також маємо донечку. Вона ще маленька — 5 років, але завжди з нами на всіх богослужіннях і в поїздках.

Працюємо багато фізично на будівництві дому молитви в м. Калуш, яке вже завершується. Дружина Оля працює на кухні, готує обіди для будівельників. На першому поверсі вже проводимо богослужіння. Віримо що новий дім молитви буде наповнений людьми.

Опікуємо дочірню церкву в с. Слобідка, Калуського району. Щосереди маємо там служіння. Допомагаємо у проведенні похоронних богослужінь, звершуємо причастя, молитву за дітей.

Наша церква «Надія» в м. Калуш сьогодні налічує 140 членів, на випробувальному терміні — шестеро дияконів.

Активно працює сестринський церкви, який очолює дружина. Щоп’ятниці відбуваються сестринські молитви за дітей, на які запрошують і невоцерковлених жінок.

Микола Тимків, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати