Радість — працювати для Бога

30.06.2019
0
331

Цієї весни в недільних школах дітей, як ніколи, багато! До кожної додалися нові діти. Дехто переїхав із зони АТО, декого запросили друзі. Одного разу на заняття прийшла нова дівчинка. Ми запитали чому раніше не приходила, а вона відповіла, що її батьки не пускають, і навіть зараз вона прийшла тайкома від них. Каже, що дуже сподобалося, але не знає чи прийде ще раз. Подекуди почали приходити 20-30 дітей. В одному із сіл в недільну школу приходить майже вся сільська школа.

Ми дуже раді такій кількості дітей і водночас для нашої команди, яка працює з дітьми, це додаткове навантаження. Дякую Богові, що завжди дає сили в цій праці. На кожній зустрічі ми проводимо ігри, щоб діти могли навчитися співпрацювати один з одним, вивчаємо і співаємо пісні, обов’язково слухаємо біблійну історію і вчимо один вірш з Біблії на пам’ять, молимося, займаємося рукоділлям, п’ємо чай з печивом, адже більшість дітей — із дуже бідних сімей, і приходять голодні. Батьків, які приходять на урок, стараємося залучити. Вони дуже тішаться, коли просимо їх дивитися за дисципліною, або допомогти молодшим дітям в іграх чи рукоділлі. Стараємося після уроку приділити час і їм, вони це дуже цінують.

Цієї весни до списку недільних шкіл додалося ще дві групи дітей — в с. Почаївка і в с. Вікторія. Дітей в Почаївці дуже багато (до 30 приходить). Правда, працювати з ними неймовірно важко. Ми бачимо, що потрібно їх розділяти на групи по віку, але не маємо достатньо часу на це. У Вікторію нас запросили місіонери, яким зараз необхідна підтримка, адже дружина вагітна, а чоловік на заробітках. Зараз там близько 20 хлопців та дівчат приходять на кожну зустріч. Заняття в цьому селі ми вирішили розпочати з осені.

Як і раніше, працюємо з підлітками окремо. Це дає можливість підібрати такі види занять, які були б цікаві саме для них, донести Боже Слово на їхньому рівні. Протягом тижня ми маємо 4 виїзди в села на підліткове служіння. Вони завжди уважно слухають, ставлять запитання. Також постійно розробляємо для них план на тиждень, за яким вони вивчають Біблію і пишуть власні думки з приводу прочитаного. Це дуже їм подобається. Часто саме з підлітків з’являються гарні помічники в дитячому служінні — вони просяться їхати з нами, іноді витримують цілий день в дорозі, коли ми працюємо у трьох селах. Також просяться допомагати в літні дитячі табори. Їм подобається бути задіяними в цій праці.

Ще багато сіл чекають на свою чергу. У деякі нас навіть запрошують люди приїхати, але в нас одна маленька команда, яка складається з трьох людей. За тиждень ми відвідуємо 11 груп дітей чи підлітків, трохи складно брати ще нові села. Тому я дуже прошу підтримати нас в молитві за нових вчителів, які могли б приєднатися до цієї праці.

Тиждень перед Пасхою і тиждень після ми присвятили євангелізаціям у школах та дитячих садочках. Ми закупили спеціальні іграшки для програми і написали сценарій лялькового театру. В цікавій формі пояснювали дітям, чому Ісус Христос помер і воскрес. Усього відвідали 16 навчальних закладів і охопили більше тисячі дітей.

Після закінчення євангелізацій одразу почали готуватися до літніх таборів. Цього літа матимемо 6 євангелізаційних і 2 християнських табори. Уже майже приготували програму, закуповуємо матеріали і готуємо команду… Взагалі, це літо буде дуже насиченим — дитячі, підліткові, молодіжні табори, євангелізації.

Крім праці з дітьми, ми поширюємо газети, відвідуємо територіальний центр, де чекають люди з інвалідністю, роздаємо одяг дітям… Це велика радість — працювати для Бога в різних сферах.

Тетяна Маринич, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати