Різдвяний щоденник місіонера

31.01.2019
0
439

До 5 грудня продовжувалося будівництво дому молитви, на допомогу приїжджали команди із Західної України. Я переважно працювала на кухні з ранку до вечора.

З 10 по 20 грудня ми їздили в села — Нельгівку, Азов та Андріївку. Заходили в кожен двір, дарували газети та Євангелії. Загалом люди радо нас приймали.

17 грудня їздили в с. Коларівка (від нас за 25 км), там відвідували одну сім'ю — чоловіка, жінку та їхню стареньку маму, яка зламала ногу, і на той час була лежачою. Мали приємне спілкування з ними, співали пісні.

24 грудня їздили в с. Банівка (від нас за 3 км), ходили селом, вітали людей різдвяними піснями. Літом ми проводили тут дитячий табір та євангелізації, а тепер ведемо недільну школу.

25 грудня мали ранкове святкове богослужіння в церкві м. Бердянськ. Після зібрання місіонери та молодь, яка приїхала із Західної України (усіх разом — 20 чол.) поїхали в смт Куйбишево. Поділилися на три команди і ходили сусіднім селом Благовіщенкою з хати в хату, вітали жителів, дарували газети і календарі. Люди радо нас приймали.

26 грудня всі разом співали в центрі Куйбишева, на ринку, в торгових центрах, у продуктових магазинах. А потім поїхали в с. Смирнове, де ходили з дому в дім, вітаючи людей з Різдвом.

27 грудня їздили співати для солдатів (приблизно за 10 км від Куйбишева). Подарували кожному по Євангелії і газеті, а вони нас пригостили чаєм. Воїни залишилися дуже задоволені цією зустріччю, і ми теж.

2 січня їздили в с. Підгірне (Приморський район). Також вітали людей співом, дарували календарі й газети.

3 січня місіонери з молоддю із Західної України (14 чол.) їздили в с. Нельгівка (за 60 км від нас). Роздавали Євангеліє в кожен дім. А я залишилася вдома, готувала їсти.

4 січня, Юра (наш місіонер) розказував різдвяну історію для дітей в бібліотеці нашого міста. Після розповіді роздали дітям солодкі подарунки. Потім відбулася зустріч з підлітками нашого міста в приміщенні, яке ми орендуємо. Було близько 15 дітей. У програмі була біблійна історія, спілкування за чаєм, подарунки.

6 січня, ходили вітати співом людей в м. Приморськ.

7 січня співали в с. Борисівка (за 10 км від нас).

8 січня були в с. Єлизаветівка (за 30 км від нас), де в літку проводили дитячий відпочинок. Зараз там проходить недільна школа. Ходили співати з дому в дім, також роздавали газети та календарі, запрошували людей на євангелізацію.

9 січня співали в нашому місті — на базарі, в центрі та в магазині. Після цього поїхали в с. Єлизаветівка, там в будинку культури проводили євангелізацію для дітей та дорослих. Юра розповів історію про Різдво, ставив дітям запитання, хто відповідав, отримував приз. Я розказала вірш, всі разом заспівали декілька пісень. Було приблизно 30 дітей та 20 дорослих. Вкінці дітям роздали подарунки.

Крім того, у згаданих селах, де зустрічали дуже бідні сім'ї, давали їм продуктовий набір.

11 січня їздили до трьох сімей, співали, спілкувалися, дарували продуктовий пакет.

13 січня до нас приїжджали місіонери з Куйбишево, разом провели служіння в Приморську, а потім поділилися на три команди і пішли співати в один із районів міста.

18-21 січня, до нас приїжджала молодь з м. Ковель (17 чол.). Протягом цього періоду я працювала на кухні, готувала для них їсти. Місіонери возили їх у села, разом роздавали Євангелії, дехто ходив до літніх людей прибирати дім. Також виходили в центр міста, роздавали запрошення на різдвяну виставу.

На 20 січня ми запросили команду молоді із Запоріжжя (30 чол.), щоб вони провели різдвяну виставу для дітей та дорослих. На декілька годин орендували великий зал в будинку культури. Дуже цікава була вистава. В кінці дітям роздали солодкі подарунки, а дорослим — календарі і газети.

Юлія Степанчук, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати