Різдвяна реєстрація

28.02.2018
0
385

Цього року святкування Різдва ми розпочали 25 грудня. До нас приїхала допомогти група молоді із Рівненщини. На святкування Різдва ми запрошували на зібрання усіх людей і, Слава Богу, був повен зал! Було багато пенсіонерів, які не ходять до жодної церкви. Служіння пройшло прекрасно. Молодь співала та грала на трубах, проповідувалося Слово Боже і вкінці ми молились за людей. Наступного дня ми були запрошенні до районного Будинку культури на зустріч з пенсіонерами, де духовий оркестр заграв для них різдвяних пісень та привітав з новорічними святами.

Новий рік зустрічали з молоддю, яка відвідує наш молодіжний клуб. Мали зібрання всієї церкви, де робили висновки з пройдешнього року, разом славили Бога. Потім спільна вечеря, час спілкування та веселощів, а коли уже наближалася північ, разом сиділи в колі і ділилися один з одним, що довелося пережити кожному в старому році. Новий рік зустріли на колінах у молитві.

4 січня до нас приїхали наші друзі з Волині, з якими ми роздавали календарі, ходили від хати до хати, щоб заспівати різдвяну пісню та привітати людей зі святом від нашої церкви. Приємно було бачити радісні очі. Деякі люди уже нас чекали і не закривали двері на замки, до деяких ми приходили вперше, і ті розпитували і звідки це ми? Звичайна пісня в багатьох хатах, але незвичайна та чудесна дія Святого Духа, про яку ми потім дізнавалися! Це свідчить, що справді в ці дні вдалося посіяти зерна Божої правди.

8 січня ми мали свято для дітей. Цьогоріч вирішили свято Різдва провести в домі молитви, але для того, щоб орієнтуватися скільки прийде людей, повідомили, що потрібно зареєструватися попередньо. Як приємно було, коли люди телефонували знову і знову. Нам довелося робити два потоки і навіть довелося декому відмовити (тому, що в залі не вистачало місць)! В першому потоці було 36 дітей, а в другому — 30. Це не рахуючи дорослих. Дітей запросили приходити на наш християнський клуб, який проходить щосуботи і уже впродовж трьох тижнів 20 дітей приходить на зустрічі! Нарешті за довгий час нам вдалося набрати групу для того щоб проходив клуб.

11 січня на наше запрошення приїхала молодь зі Здолбунова. Разом з ними ми провели 7 дитячих зустрічей в Котельві та районі, на яких були присутні близько 300 дітей. Вперше проводили зустріч в селі Хухра, яке неподалік від нас, але це вже Сумська область. Усім дітям подарували солодкі подарунки, якими нас благословили церкви із Західної України.

Вадим Корольчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати