Різдво у школах

28.02.2020
0
166

Ми активно готувалися до Різдвяних свят, які стали дуже плідними. У служіннях активну участь взяли діти з недільної школи. Вони приготували Різдвяну виставу. Також до нас приєдналася команда молоді з Рівненщини. З ними служили в Солонянській школі, де нас приймали вже не вперше. На зустріч прийшли близько 100 дітей та 10 вчителів. У кінці програми діти отримали подарунки, книги «Життя Ісуса Христа», а вчителі — християнський календар та Євангелію.

Згодом відвідали школу с. Башмачка. Там ми не були, але нас з радістю прийняли. На програму прийшло більше 100 дітей та всі працівники школи.

Провели програму також для дітей в с. Широке. Хоча були вихідні — дітей менше, ніж зазвичай. Але ті, хто був, почули різдвяну вістку.

Також займалися благодійністю. Допомогли одягом людям, які мають в цьому потребу. Запросили до церкви, де могли вибрати те, що їм потрібно. А в с. Башмачка зробили це на базі школи.

Окрім цього роздавали християнські календарі та іншу літературу. Віримо, що все посіяне принесе гарний плід для Бога, про що не перестаємо молитися. Потребуємо і вашої молитовної підтримки!

Володимир Герасимчук, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати