Простота і гостинність

31.12.2020
0
76

Цей рік для усіх був не простим, але при цьому зміцнювалася наша віра, поглиблювалися стосунки з Господом.

Через карантин деякі служіння були припинені, наприклад ми не мали можливості відвідувати інтернат. Але ми продовжили це служіння в іншому форматі — з тими дітьми і їхніми батьками, з якими встигли потоваришувати. Збиралися з ними в дитячому парку, разом малювали, гралися, спілкувалися. Дехто з батьків уже приходив до нас в гості і на богослужіння.

Продовжуємо недільні зібрання, особисте благовістя, дитяче служіння і жіноче.

Радіємо, що дітвори у нас стало дуже багато. Навіть не завжди маємо можливість запросити усіх, тому що зала маленька. Плануємо розпочати проводити дитяче служіння в сусідньому селі Айдар-Миколаївка. А ще на дитяче служіння до нас стали приходити кілька матусь, приходять навіть ті, у кого немає дітей, але їм просто подобається у нас. Подобається простота і гостинність. Маємо з дітьми біблійні уроки, рукоділля та кулінарний гурток.

Кілька молодих жінок стали приходити до нас на жіночі служіння. Приходять вони і на дитяче разом із своїми дітьми. Ми просто дружимо, разом проводимо час, їмо, гуляємо... Намагаємося показати їм дружбу Божу — надійну, вірну, щиру. Вони говорять, що відчувають різницю. Коли їх хтось запитує: «Навіщо ви ходите в ту церкву?», відповідають: «Нам просто подобається там бути! Ми там такі, які ми є. Не треба одягати маску!» Плануємо більш масові жіночі служіння, коли буде більше місця. Потроху розширяємо приміщення.

Не залишаємо літніх людей, багатодітні сім’ї — відвідуємо, допомагаємо продуктами, одягом.

Тарас Дідич, Луганська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати