Просили приїжджати ще

31.03.2018
0
317

Ми продовжуємо працювати в селі Комарицькому та навколишніх селах. Кожен день збираємося на молитовні служіння. Молимося за мир у нашому краї та за спасіння наших односельчан, жителів навколишніх сіл. Просимо підтримати нас у молитві за ці потреби.

Відвідуємо хворих у селах Комарицькому, Олександрівці та Товсті. Вони охоче слухають Добру Новину.

Ще одним служінням, актуальним у нашій місцевості, є допомога малозабезпеченим, бідним людям продуктами. Нещодавно відвідали декілька бідних сімей із продуктовими пакетами. Люди, яких ми відвідали, не очікували цього, говорили, що продукти були дуже вчасними. Розвозячи продукти, потрапили в одну сім’ю, де соцслужби хотіли забрати дитину. Але коли поспілкувалися з ними і залишили продукти, то дитину вирішили залишити вдома. Це сім’я з якою ми безпосередньо працюємо. Дідусь і бабуся приносили цього хлопчика в дім молитви, щоб помолитися. Хлопчик досі не говорить, хоча йому вже чотири роки. Також у цій родині чоловік два місяці тому поламав ногу. Був відкритий перелом. Він лежав в лікарні і у них пішло багато коштів на медикаменти. Грошей у них не було, і ми допомагали їм шукати кошти на лікування. Ми молимося за них.

Нещодавно нас відвідали гості із США – Джін Макроцкі та Джойс Майлз. Разом із гостями відвідали інтернат для дітей з інвалідністю в селищі Улянівка. Був проведений урок про три дерева: дерево в Едемському саду, за яким заховалися Адам і Єва після гріхопадіння; ялинку як символ Різдва; дерево любові — хрест, на якому був розіп’ятий Ісус Христос за гріхи людей. Слухачів було підведено до молитви, щоб вони звернулися до Бога із покаянням. Працівники та вихованці інтернату дуже радо нас приймали. Вони охоче слухали Слово Боже, приймали активну участь у занятті та просили приїжджати ще.

Сергій Скулінець, Сумська область, уривок з листа

 

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати