Про великі зміни

30.07.2019
0
330

Останні роки були для нас дуже важкими. Влада не давала дозвіл проводити євангелізації. Війна вплинула на наше життя. Хвороба і операція, яких зовсім не чекали.

Разом із тим у служінні ми бачимо великі зміни, про які хочемо розповісти.

Раніше ми писали про сім’ю вчителя музики, який навчав наших хлопців грати на баяні. Ще 7 років тому чоловік називав себе атеїстом, а тепер разом із дружиною і двома синами їздить на зібрання, читає Біблію. Декілька років тому просто потоваришували з ними, по можливості допомагали. При нагоді вели духовні бесіди.

Рік тому в їхній дім прийшла біда, лікарі сказали, що меншому синові треба робити операцію на нирках, і скоріше за все — видаляти або робити пересадку. Без гарантії на життя. Мама була у великому відчаї і стресі. Вона не знала, що робити. Плакала і не могла спати. Ми поспілкувалися з нею, сказали, що останнє слово — за Господом. Розповіли, скільки в нас було тяжких випадків, і як Господь дивно допомагав. У вересні вони поїхали на операцію. І виявилося, що проблема з нирками була в іншому. Операція пройшла успішно, нирки не видаляли. Зараз хлопчик гарно себе почуває, слава Богу!

Зараз ця сім’я активно допомагають в церкві. Жінка допомагає на кухні, коли проводяться великі служіння чи євангелізації. Чоловік допомагає в якості звукооператора і професійними порадами по співу і музиці.

Ще дві нових сім’ї прийшли до нашої церкви: чоловік і жінка з сином, і їхня донька з чоловіком. Донька — також вчитель музичної школи, викладає вокал. У свій час викладала нашим синам, і ми мали можливість спілкуватися. Зараз в церкві вона також допомагає вивчати пісні, допомагає у проведенні дитячої євангелізації. Це дуже щирі люди, які завжди готові допомагати іншим, молитися за інших, гарні музиканти і співаки. Просто чудова сім’я, яка є благословенням для нашої церкви.

З 22 по 24 липня будемо проводити євангелізацію для дітей в Межовій. А з 25 по 27 липня — в Іванівці.

Досі займаємось оформленням документів на будівництво. Вже майже закінчили. Молимося і віримо, що Господь допоможе у будівництві дому молитви в Межовій.

Володимир Федорук, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати