Прийняти в свою сім'ю

31.08.2018
0
462

Продовжуємо працю в Нових Озерянах. На богослужіння приходять нові люди. Регулярно проводимо працю в форматі «від серця до серця», тобто ходимо по домівках і особисто спілкуємося з людьми. Періодично відвідуємо неблагополучні сім'ї та багатодітні сім'ї, які опинилися в складних ситуаціях. Півтора року тому до нас на реабілітацію прийшла жінка, вона прийняла водне хрещення, але нажаль постійно зривається і вживає алкоголь. Її хочуть позбавити материнських прав, у неї є син, який піде в 6 клас. Щоб дитина не потрапила в інтернат, ми вирішили тимчасово прийняти в свою сім'ю. Надіємося все ж таки, що жінка змінить своє життя.

В чоловічому центрі реабілітації є як сумні так і радісні новини. Цього літа один чоловік прийняв водне хрещення, яке відбувалося в м. Києві в річці Дніпро. Це було дійсно свято, приурочере до 1030 річниці хрещення Русі. Одночасно приймало хрещення 500 людей. Цього літа один із наших братів виявив бажання навчатися в Міжнародній місіонерській школі, на базі Київського біблійного інституту. Ми радіємо коли відбуваються гарні переміни в житті людей. Хоча нажаль є і такі, які не цінують благодаттю і відходять від Бога. Ми молимося за них.

Також відвідуємо будинок для людей похилого віку в якому перебуває понад 30 людей. Коли приїжджаємо, то вони радіють, як діти і говорять, що дуже раді нам. Молимося за цих людей, майже всі вони — в дуже похилому віці і багато з них хворі.

По деяких причинах, які пов'язані з оформленням документів, ми зараз не маємо можливості відвідувати колонії. Хочемо служити і в цих місцях, молимося про це.

Євген Гаврилюк, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати