Помста за допомогу

31.10.2020
0
147

Це літо пройшло для нас дуже швидко, оскільки було сповнене різних заходів. Звичайно, через карантин ми не змогли провести таборів, як робили це кожен рік. Тому працювали трохи в іншому форматі.

Наша молодь приймала участь у двох квеленджах — всеукраїнському та обласному. Це був благословенний час. Діти вчилися робити добрі справи, незважаючи на реакцію людей. А реакція була різною: одні — зі сльозами на очах дякували, інші — обзивали сектантами. Коли ми в Чорнухах прибрали базу відпочинку, на наступний день перед входом в дім молитви хтось висипав купу сміття.

У 10 населених пунктах ми з молоддю роздавали християнські газети та благовістили. Щотижня проводили час у спілкуванні з невоцерковленою молоддю та підлітками Чорнух, грали з ними футбол та волейбол.

У церкві провели свято для дітей «Цікаві факти про Біблію», заохочуючи їх читати та досліджувати Боже Слово.

В серпні відбулося водне хрещення, двоє людей ввійшли в заповіт з Богом. У брата Олега цікава історія навернення. В минулому році до нас в церкву прийшла його громадянська дружина — Руслана. На той момент вони вже три роки не жили разом. Одного разу Олег приїхав провідати доньку і побачив, що Руслана дуже змінилася. Жінка розповіла йому про Бога, і він захотів піти на богослужіння. Таким чином Олег теж навернувся до Бога і прийняв хрещення. На даний момент сім’я знову разом і щиро служить Богу.

Осінь у нас розпочалася з підготовки до днів подяки. Молодь взяла активну участь в служінні. Провели святкові богослужіння у Чорнухах та Вороньках. Зібрання відвідали і невоцерковлені люди.

Молодіжки та дитячі зустрічі продовжуємо проводити щосуботи. Відвідуємо хворих людей, служимо їм у міру сил та можливостей.

Тетяна Устимчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати