Подарунки на Різдво

28.02.2019
0
466

На Різдво ми зробили подарунки для дітей із малозабезпечених сімей нашого селища і ще двох сусідніх сіл. Заходили до кожного в дім, співали різдвяних пісень, вручали подарунки. Також ходили з різдвяними піснями до знайомих, у великі магазини, на центральну площу, на базар, у деяких державні установи, мали нагоди спілкуватися з людьми про Євангелію.

Також провели очну клініку, людям безкоштовно перевіряли зір, кому потрібно, дарували окуляри. Поряд із цим спілкувалися, молилися за людей. Таким чином наш дім молитви відвідали 46 нових людей, зокрема, були й ті, які живуть недалеко, але ніколи раніше не наважувалися прийти.

Відвідали інтернат в смт Перегінське нашого району з різдвяною програмою і також зробили невеликі подарунки для дітей. Їздили по школах з ляльковою виставою для молодших класів. Дітям подобається, уважно слухають, і вчителі також задоволені. Були вже в п’яти школах району.

Допомагаємо і далі на будівництві дому молитви в м. Долина. Були і в м. Городенка, допомагали нашому місіонеру там. Часто також їздимо в м. Болехів допомагати друзям місіонерам.

Роман Ленів, Івано-Франківська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати