Пливи проти течії — йди за Христом!

31.07.2017
0
854

«А я думала, що половину дітей із інтернату міста Турки ви повернете назад… Та ви їх прийняли!» — зі сльозами звернулася до мене як до директора табору «Вітрила надії» педагог-організатор. Бог подарував нам чудову співпрацю з пастором Веніаміном Вощилом та молоддю їхньої церкви — прекрасними енергійними й талановитими християнами, які готові були спати на підлозі, аби служити підліткам.

Чудова програма на тему «Пливи проти течії — йди за Христом!» охопила більше двохсот людей. Наші координатори Оксана Височанська та Любов Деренович спрямовували всіх до нових захоплюючих ідей та пізнання біблійних істин. Гуртки з вивчення англійської мови , майстер-класи, походи, конкурси та естафети, декламації та театралізовані ігри — все це засоби проповіді євангелія сучасній молоді. Цілий тиждень над навколишніми селами кружляли грози та дощі, а над табором було чисте небо й світило сонце.

Десятки молодих людей із міста Філадельфії (США) виявилися напрочуд витривалими та стійкими до напруженої та наполегливої праці з дітьми та молоддю. Долаючи мовні та духовні бар’єри, вони з великою любов’ю та щирістю служили відкинутим, зраненим, осиротілим.

У той же час дві команди благовісників звіщали по селах Добру Новину. Під час євангелізації дім молитви переповнився дітьми з батьками, які вперше прийшли послухати Боже Слово. Тому хочеться знову сказати — слава Ісусу Христу!

Петро Височанський, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати