Пасха в Котельві

31.05.2019
0
332

Пасхальними днями роздумуємо про зміст Христового воскресіння. І вістка про Його славну перемогу над смертю та злом надихає продовжувати звіщати Божу Євангелію. Працюємо та молимося, щоб Господь просвітив серця людей і дарував надію на вічне життя.

У березні мене запросили на міжобласну молодіжну конференцію у Сумах, де викладав семінар для молоді. Також служив молоді на Рівненщині.

Окрім проведення богослужінь, домашніх груп та особистих зустрічей із людьми, заздалегідь розпочали підготовку до свята Пасхи.

Розробили декілька макетів біл-бордів та запрошень на пасхальні заходи. Роздрукували для церков, які зверталися із різних регіонів Полтавщини та України. Таким чином багатьом церквам можемо допомагати у сфері інформації та поліграфії. Чимало служителів звертаються за консультацією: як можна встановити біл-борд, як правильно подавати інформацію тощо.

Продовжуємо випускати газету «Церковний вісник» для жителів нашого району. Так людям легше дізнатися про церкву. Свідчення, статті, привітання від церкви, матеріал із фотографіями про наш клуб «Коло друзів», запрошення на пасхальне богослужіння та інші тематичні замітки — вся місіонерська команда була задіяна у випуску газети.

За тиждень до Пасхи до нас приїхала молодь із Рівненщини, щоб допомогти рознести газети. У кожен дім нашого міста подарували. Також у селах, що довкола. При зустрічах знайомі і навіть незнайомі люди, дякували за газету і говорили, що завжди її перечитують.

На Пасхальне святкове богослужіння запросили молодіжний хор із Полтави. Більше 10 людей, які не відвідують церкви, прийшли, щоб почути Добру Новину про воскресіння Христа. Також були гості з інших церков. Робили прямий ефір на нашій сторінці у Facebook, тож ще десятки людей переглядали наше зібрання.

Кожного разу після розповсюдження газет до нас телефонували люди, щоб накричати, наговорити поганих слів. Ми їхали в авто коли до мене зателефонували, це був незнайомий номер. Коли відповів на дзвінок, то перше, що почув: «Мені прийшла ваша газета…» і вже приготувався вислухати наступну порцію бруду. Але це телефонували із служби, яка займається умовно засудженими. Їм сподобалася газета, і ми домовилися про зустріч. Відвідавши центр пробації, домовилися про співпрацю. А через два тижні мали першу зустріч із людьми, залежними від наркотиків та алкоголю. Запросили на зустріч Олексія із Харківщини, який служить в реабілітаційному центрі. Олексій на власному досвіді переконався, що Бог може звільнити від наркотичної та алкогольної залежності.  Там же проводили захід до Дня матері для жінок, які стоять на обліку. Співав гурт із церкви, що у Пархомівці, розповідали вірші, а служителі ділилися корисними порадами із Біблії.

Нас знову запросили у територіальний центр для зустрічі із пенсіонерами. Захід був приурочений до Дня матері. Коли співали пісні і читали з Біблії, багато людей плакали.

Наступним нашим кроком є підготовка до літніх заходів. В кінці червня маємо проводити табір для дітей у Котельві, а пізніше — по селах району.

Подаючи оголошення в місцеву газету, познайомився із одним журналістом, який дав свій номер телефону та сказав, що готовий висвітлювати події з життя нашої церкви.

У нас все добре. До закінчення підходить перший навчальний рік Тіни. Уже чекає з нетерпінням літа. В музичній школі здала академконцерт на 12 балів. Радіємо її першим успіхам. Останній місяць був важкуватий. Вєрочка перенесла пневмонію, діти по черзі всі хворіли. Але дякуємо Богу, що вже все добре. Мартін починає поступово говорити, так цікаво за ним спостерігати. Правда надзвичайно рухливий і потрібно весь час тримати його в полі зору, бо вже через паркан може до сусідів перелізти, або вилізти на підвіконня і відкрити вікно.

Прийшла весна і почалися польові роботи. Уже посадили все на городі. Взагалі город це найкраще місце для спілкування з сусідами. Усі вони добре ставляться до нас, якщо щось потрібно, то найперше ідуть до нас.

Вадим Корольчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати