Після затяжної хвороби

01.10.2020
0
108

Продовжуємо наше служіння з новими силами після затяжної хвороби. Ми, слава Богу, вже видужали і рвемося до праці. Але карантин продовжується, і в нашій місцевості хворіє багато людей.

Проводимо богослужіння в Пужниках. Відновили дитячі зустрічі. Тепер робимо їх у неділю, паралельно з богослужінням. І деякі діти приходять з мамою. Поки вони на недільній школі, мама — на зібранні.

Періодично відвідуємо м. Обертин. Міша їздить туди на базар з християнською літературою і газетами, спілкується з людьми. Недавно відвідували в Обертині одного чоловіка, з яким Міша познайомився — Романа. Він читає Євангелію, шукає Бога.

У с. Озеряни продовжуємо роздавати газети і працювати з людьми індивідуально. Однієї суботи Міша пройшов від хати до хати усе село. Аж я захвилювалась, що він довго не повертається, а телефона з собою не взяв. А він повернувся такий радісний!

Також стараємося відвідувати навколишні маленькі церкви по селах, щоб послужити сестрам і братам, збагатитися один від одного. Так, були у церквах Ісакова та Хотимира.

Особливих масштабних подій, великих євангелізацій на жаль не було. Із Тлумацького району декілька людей, яким ми благовістили, прийняли водне хрещення.

Дякуємо Богу і за врожай земний. Зібрали плоди з нашого городу і саду. Не все вродило так, як хотілося чи планувалося. То була спека, то дощ заливав. Але все ж результат є. Так і в духовній праці: сіємо, вкладаємо, плануємо. Але зрощує і нагороджує плодом Господь. Тому продовжуємо працювати, молитися і надіятися на Нього.

Незважаючи на хвороби та карантини, життя продовжується, працюють магазини та базари. І особливо зараз ми бачимо хорошу можливість для благовістя саме в цих місцях.

Людмила Софяк, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати