Осіннє служіння

31.12.2018
0
443

Після проведення літніх таборів та майданчиків у Дніпропетровській області з 1 вересня розпочались уроки в недільних школах для дітей і підлітків. В с. Лозуватка разом з учителями недільної школи систематично проводимо уроки при помісній церкві ХВЄ. Також продовжується служіння дитячого хору. Діти щонеділі приймають участь у богослужіннях, два рази на тиждень приходять на репетиції.

У вересні я брала участь в ряді обласних служінь. Разом зі служителями готували обласний День подяки в Дніпрі. Протягом усього заходу разом з учителями недільної школи проводили програму для дітей і батьків. Був урок, гуртки та виставки дитячих робіт, співали пісні, роздавали літературу.

На початку вересня вдалося оформити кабінет для відділу дитячого служіння при Дніпропетровському обласному об’єднанні. Багато вчителів бачили в цьому потребу, адже ми маємо систематичні навчальні зустрічі, а також потребували кімнати, де могли б зберігати книги, методичні посібники, програми та іншу літературу, яка стосується праці з дітьми та підлітками. Також мені вдалося краще впорядкувати матеріали, що необхідні для проведення курсів для вчителів недільної школи.

У жовтні брала участь у підготовці до Дня подяки в помісній церкві, а також відвідала церкву «Дорога до Бога» в м. Нікополь, де відбулось відкриття дому молитви і Свято подяки. Я була дуже рада допомогти місіонерам. Крім багатьох гостей з інших міст і навіть областей, на богослужіння прийшло багато містян, а також діти і підлітки, з якими ми займаємося вже не один рік в недільній школі і таборах.

У листопаді брала участь в конференції для вчителів недільної школи Східного регіону, що проходила в Донецькій області. Тема конференції: «Ви — лист Христів!»

Я дуже вдячна Богу за час свободи, за можливості, які маємо для проповіді Євангелія!

Оксана Фурт, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати