Одинадцять сімей

31.12.2019
0
346

Продовжую служити у Глухові, працюємо в місті та районі, а також підтримуємо місіонерів по області.

Із ляльковим театром (дитяча євангелізація) їздимо майже по всій області в школи, дитсадки, інтернати, центри для дітей з інвалідністю. Також відвідуємо інтернати для дорослих людей з інвалідністю та будинки для літніх людей.

З виставою на тему «День подяки» благовістили в дитячих садках по селах району. Із цим же спектаклем служили в місті Кролевець. Відвідали два дитячих садки, а також захід в будинку культури в передмісті Кролевця. Місцеві місіонери вручили дітям невеликі подарунки. Були присутні близько 200 дітей.

Співпрацюємо з головою однієї з сільських рад. Він постійно запрошує провести різноманітні заходи. Їздимо в ці села майже на кожне свято. А недавно послужили там малозабезпеченим сім’ям, багатодітним, людям з інвалідністю. Голова дав список із одинадцяти сімей, яких ми відвідали разом із соціальним працівником та командою з церкви. Кожній родині завезли продуктовий набір, одяг, іграшки. Поспілкувалися з людьми, помолилися, подарували християнську літературу й Нові Заповіти. Багато з цих людей були нам знайомі ще з літніх майданчиків.

Після цих заходів у с. Семенівка нас запросили приїхати ще. На перші відвідини зібралося лише чотири людини, а на другі — вже тринадцять чоловік. Домовилися, що будемо відвідувати їх раз на тиждень.

Там в одній сім’ї є людини з інвалідністю — бабуся і двоє онуків із м’язовою атрофією. Вони живуть в хаті без елементарних зручностей і дуже потребують допомоги і простої уваги. Вирішили відвідувати їх періодично.

Також в цьому селі провідали молоду людину, хвору на онко. Хлопець молився з нами, плакав, взяв у подарунок Новий Завіт.

Нам дуже потрібен дім молитви в одному з цих сіл, оскільки нікуди запрошувати людей.

Працюємо з людьми, у яких немає свого житла. Намагаємося тимчасово прихистити їх при домі молитви і хоча б якось допомогти. У співпраці з міською владою знайшли приміщення на території міської лікарні. Але його треба ще привести до ладу.

Продовжую служити серед циганського народу. Допомагаю, спілкуюся, молюся за них і проповідую Євангелію.

Володимир Гладкий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати