Новий Завіт для вчительки

30.11.2019
0
286

У вересні мали Свято жнив. Нас відвідав гурт «Левит» з Луцька. На богослужінні були нові люди, які зацікавились Божим Словом і після цього стали відвідувати зібрання.

Основні мої новини, звичайно, пов’язані зі служіння недільної школи. Наші учні завзято почали навчальний рік. Вони беруть участь у загальних богослужіннях: розучують і співають пісні під власний акомпанемент на фортепіано. Хлопці починають потрохи проповідувати. Зараз у них є велике бажання щось робити, тому ми їх підтримуємо. У жовтні ми організували роздачу християнських газет у місті, їх розносили в основному наші учні. Їм дуже сподобалось! Також була поїздка в Цвітково, де діти приймали участь у проведенні клубу, познайомилися з місцевими підлітками, розносили газети по селу. Зараз проводимо підготовку команди до участі в черговій біблійній олімпіаді. На цей раз юні дослідники вивчають книгу Ісуса Навина.  Діти виявляють неабияку активність у підготовці до цієї події. І це радує! Молимося, щоб дитяче бажання служити Богу ще більше примножувалося  з їхнім дорослішанням.

Також у нас постійно проводиться дитячий клуб. А на осінніх канікулах мали триденний табір. Говорили про те, що головне — прагнути схвалення не в однолітків, а в Бога. Після табору діти прийшли на заняття клубу, і коли проводили повторення вивчених тем, було видно, що діти все досить добре зрозуміли і запам’ятали. У проведенні табору брала участь місцева молодь, а також кілька сестер з Луцька, які вже не вперше приїжджають допомагати з таборами.

У листопаді відбулася чергова зустріч місіонерів нашої області. У дружній атмосфері ділилися досвідом, обговорювали плани на майбутнє. Зокрема, вирішили періодично збирати старших дітей нашої області на спільні зустрічі з метою тіснішого знайомства, вивчення Божого Слова та проведення богослужінь. Ще одне рішення — провести 40-денний піст за потреби області. Ми вже мали раніше такі пости із з’їздними молитвами — це благословенно!

Трапляються випадки, коли в особистому спілкуванні з окремими людьми можемо засвідчити про Божу любов словами або ділами. Нещодавно наш старший син, який навчається у 6 класі, сказав, що запропонував вчительці з історії принести Новий Заповіт, і вона охоче погодилась. Вони на уроці заговорили про історичні події, пов’язані з періодом Старого Заповіту, і він запитав, чи вона вірить у це. Тоді виявилось, що вона не читала Нового Заповіту, і Марк пообіцяв подарувати їй книгу.

Ірина Крапивна, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати