Нове поле праці

31.05.2024
0
64

Хочу написати про наші справи в Солоному. На жаль, війна в Україні продовжується, тому служимо в непростих умовах. Щодня по 5-8 разів звучить сигнал повітряної тривоги. Слава Богу, в нашій місцевості (в радіусі приблизно 30 км) не було прильотів. Готуємося до будівництва зали для служіння — оформляємо документи, та збираємо кошти.

З Божою допомогою продовжуємо звершувати всі наші церковні служіння. Кожен день вранці маємо спеціальну молитву за Україну. По можливості надаємо людям допомогу у вигляді продуктових наборів. Намагаємося на великі християнські свята організовувати різні проекти для людей, використовувати можливість для благовістя.

Продовжуємо активно працювати з підлітками: організовуємо співанки, біблійні вікторини, різні зустрічі, щоб вони могли знайомитися і будувати стосунки. Стараємося залучати їх до різних церковних проектів. Молимося за молодь, щоб вони глибше пізнавали Бога і віддано служили Йому.

Мали в Петриківці обласну зустріч із керівництвом місії «Голос надії» — директором Миколою Синюком і його заступником Віталієм Оніщуком. Це був гарний час спілкування, молитов і підбадьорення. Цінуємо час братерської спільності. Для нас це велике благословення.

Михайло Кулакевич, Дніпропетровська область, уривок з листа

* * *

Ми, слава Богові, живі та здорові. Діти — то на дистанційному навчанні, а як ідуть в школу, то значну частину часу сидять в підвалі через постійні повітряні тривоги. Це додає проблем, але з Божою допомогою справляємося.

Продовжуємо служіння в Солоному, благовістимо різними методами, запрошуємо людей до церкви. Наприклад, мали вечір для людей похилого віку, частина з них вперше прийшли до церкви. Також провели сімейну зустріч, мали гарне спілкування. Зокрема, на запрошення відгукнулися три сім’ї демобілізованих військовослужбовців. Це нове поле праці, де в нас ще не має досвіду. Але ми намагалися виявити любов і турботу та отримали хороші відгуки про цей захід.

Значну частину часу приділяємо роботі з підлітками, адже саме в цей період їм дуже важливо закласти правильні цінності. Багато разом вивчаємо Біблію, для зацікавлення організовуємо біблійні брейн-ринги між підлітками різних церков області. Їхня старанність та рівень знання Божого Слова нас часто дивують і радують.

Було й багато іншої праці — дитяче служіння, підготовка мюзикла, підготовка до хрещення, підготовка території та документів для будівництва тощо. Дуже дякуємо всім за молитви та підтримку.

Володимир Герасимчук, Дніпропетровська область, уривок з листа



Додати коментар

Пожертвувати